Firma » Biznes

Jak pozyskać dotację dla swojej firmy?

Jak pozyskać dotację dla swojej firmy?
Zobacz więcej zdjęć »
Raciborska Izba Gospodarcza od 15 czerwca zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych wsparciem finansowym dla swojej działalności.

RIG informuje, że od dnia 15.06.2015 r. (poniedziałek) można dokonywać zgłoszeń w sprawie konsultacji dotyczących możliwości pozyskania dofinansowania z nowej perspektywy finansowej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Konsultacje są bezpłatne i przeprowadzane będą indywidualnie z każdym zainteresowanym.Przed spotkaniem z konsultantem należy się zgłosić do biura Raciborskiej Izby Gospodarczej.

Konsultacje odbywać się będą w siedzibie Raciborskiej Izby Gospodarczej przy ul. Stefana Batorego 7.
Zgłoszenia należy dokonywać telefonicznie pod numer telefonu 32 415 51 89 bądź drogą elektroniczną na adres rig@raciborz.com.pl 

* * *

Raciborska Izba Gospodarcza
Raciborska Izba Gospodarcza jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą, która powstała 03.09.1990 r. RIG wspiera wszelkie inicjatywy służące rozwojowi gospodarczemu, tworzy warunki współpracy w kraju i za granicą. Izba reprezentuje jednostki gospodarcze wobec władz samorządowych, urzędów i instytucji. 

Kontakt:
Raciborska Izba Gospodarcza
Małgorzata Nawrat
rig@raciborz.com.pl
32 415 51 89

Adventure Media
Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
604 231 738Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »