Gospodarka » Przemysł

Jak pozyskać wsparcie finansowe dla firm?

Jak pozyskać wsparcie finansowe dla firm?
Zobacz więcej zdjęć »
Jak uzyskać wsparcie finansowe z RPO WŚL na lata 2014-2020? Kto może się o nie ubiegać? Kiedy i gdzie można składać wnioski? Na te oraz inne pytania raciborscy przedsiębiorcy będę mogli usłyszeć odpowiedzi 21 kwietnia podczas spotkania w raciborskim Zamku Piastowskim.

We wtorek, 21 kwietnia o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu przedstawiciele Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości (ŚCP) przedstawią przedsiębiorcom możliwości wsparcia dla sektora mikro, małych, średnich oraz dużych firm w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020 (RPO WŚL). W ramach spotkania zostanie zaprezentowana oferta RPO WSL 2014 – 2020 oparta o zapisy zatwierdzonych dokumentów i wytycznych, w tym Projektu Szczegółowego Opisu Osi Priorytetowych przyjętego przez Zarząd Województwa Śląskiego.

Obok prelegentów z ŚCP podczas spotkania wystąpi również Mirosław Ruszkiewicz, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu, który opowie o wsparciu dla pracodawców oferowanym przez PUP. 
Organizatorami spotkania są: Raciborska Izba Gospodarcza, Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu oraz Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.  

Spotkanie jest bezpłatne, jednak aby wziąć w nim udział, należy się wcześniej na nie zapisać: osobiście w siedzibie RIGu lub telefonicznie- 32 415 51 89, albo za pośrednictwem poczty elektronicznej- rig@raciborz.com.pl  

* * *

Raciborska Izba Gospodarcza
Raciborska Izba Gospodarcza jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą, która powstała 03.09.1990 r. RIG wspiera wszelkie inicjatywy służące rozwojowi gospodarczemu, tworzy warunki współpracy w kraju i za granicą. Izba reprezentuje jednostki gospodarcze wobec władz samorządowych, urzędów i instytucji. 

Kontakt:
Raciborska Izba Gospodarcza

Małgorzata Nawrat
rig@raciborz.com.pl
32 415 51 89

Adventure Media
Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
604 231 738Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »