Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Jak rozpocząć przygodę z gadżetami erotycznymi

Niektórzy ludzie wciąż są przekonani, że korzystanie z gadżetów erotycznych to coś, o czym nie powinno się raczej głośno mówić.

Jednak jak się okazuje, gadżety erotyczne, takie jak masażer erotyczny, mogą bardzo urozmaicić życie seksualne. Wiele osób już o tym wie, jednak nawet jeśli korzystają z gadżetów to niechętnie się do tego przyznają.
 
Społeczne tabu
 
Niewątpliwie, mówienie o korzystaniu z gadżetów erotycznych jest społecznym tabu. Z tego też względu, często ludzie nawet przed swoim partnerem czy partnerką nie chcą się przyznać, że chętnie skorzystaliby z jakiegoś gadżetu. Boją się oni bowiem reakcji tej drugiej osoby.
 
Wydaje się natomiast, że korzystanie z masażera erotycznego, czy jakiejkolwiek innej zabawki dostępnej w sklepie erotycznym nie powinno być powodem do wstydu. Warto więc spróbować przekonać do tego partnera.
 
Jak przekonać partnera do zabawek erotycznych
 
Jak to zrobić, aby partner czy partnerka przekonał się, że masażer erotyczny to nic złego? Wydaje się, że na początek warto spróbować wprost zaproponować użycie takie gadżetu. Jeśli chcemy to jednak zrobić w sposób.delikatny, możemy zapytać partnera bądź partnerkę co sądzi o gadżetach erotycznych, nie proponując wprost z korzystania z jednego z nich.
 
Problem z zakupem
 
Kiedy już zdecydujemy się kupić jakiś gadżet z sex shopu, taki jak masażer erotyczny, pojawia się problem przezwyciężenia poczucia wstydu jakie pojawia się u wielu osób przed wizytą w takim sklepie. Najlepszym rozwiązaniem byłoby po prostu przezwyciężenie uczucia wstydu, gdyż nie ma powodu, aby się wstydzić, jednak nie zawsze się to udaje.
Dlatego też, być może na samym początku lepiej jest zrobić zakupy w sklepie erotycznym online. W takiej sytuacji nie mamy bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą, i możemy swobodnie wybrać interesujący nas produkt, nie odczuwając przy tym żadnego wstydu.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mypleasure

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »