Technologie » Komputery

Jak skutecznie zwalczać wyzwania związane z wielochmurowością

Jak skutecznie zwalczać wyzwania związane z wielochmurowością
Zobacz więcej zdjęć »
Automatyzacja, orkiestracja i optymalizacja są jak mantra dla dzisiejszych firm. Kładziemy coraz większy nacisk na wydajność, elastyczność i szybkość działania, a rozwiązania oparte na wielochmurowości wspierają sukces wielu branż.

 Motoryzacja staje się bardziej zautomatyzowana, handel detaliczny jeszcze szybszy, natomiast czas życia produktów hardwarowych jest coraz krótszy.

Jednak pomimo wszechobecnych zagrożeń dla bezpieczeństwa, przestarzałe praktyki są wciąż w użyciu, hamując postęp i uderzając w zaufanie przedsiębiorstw do technologii multi-cloud.

Zgodnie z ostatnimi badaniami przeprowadzonymi przez F5 Labs, 53 procent naruszeń cyberbezpieczeństwa dotyka aplikacje. Kadra zarządzająca z kolei zmaga się z pozyskaniem know-how i technologii niezbędnych, aby zapewnić bezpieczeństwo cyfrowych danych w przedsiębiorstwach. Wyzwanie to staje się jeszcze większe, gdy firmowe aplikacje migrują do chmury. Trudnością dla wielu firm jest nadążenie za innowacjami i wprowadzenie odpowiednich procesów chroniących przed coraz to nowymi zagrożeniami.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/bezpieczenstwo_it/jak_skutecznie_zwalczac_wyzwania_zwiazane_z_wielochmurowoscia.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »