Dom » Architektura

Jak stworzyć przytulny zakątek w swoim domu z podłogami DLH?

Jak stworzyć przytulny zakątek w swoim domu z podłogami DLH?
Zobacz więcej zdjęć »
Jesienią więcej czasu spędzamy w swoich domach. Aby nie dać się melancholii, zamieńmy swoje wnętrza w przytulne zakątki. Podstawą aranżacji takich przestrzeni mogą być podłogi DLH utrzymane w nasyconych tonacjach.

Gdy wieczory stają się coraz dłuższe, więcej czasu spędzamy w domowym zaciszu - nietrudno wówczas o jesienną chandrę… Jednak dzięki kilku trikom stylizacyjnym, możemy wprowadzić do naszych wnętrz optymistyczny wyraz i złe strony jesieni obrócić w te dobre. Bo czy może być coś przyjemniejszego niż wieczór spędzony przy płomieniach wydobywających się z kominka z kubkiem aromatycznej herbaty i książką w ręku?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Nastrojowa aura

Jesienne dekoracje, blask świec, nastrojowa muzyka, delikatny zapach olejku eterycznego - to tylko niektóre z elementów, które pomogą nam przetrwać nadchodzące długie wieczory. Ale oprócz sezonowych dodatków, powinniśmy pamiętać o podstawowych zasadach urządzenia przytulnych wnętrz - postawmy na ciepłe kolory: beże, brązy, żółcienie, pomarańcze i czerwienie, naturalne materiały wykończeniowe, miękkie poduszki oraz grube pledy – tym sposobem wprowadzimy do naszych aranżacji wiele klimatycznego ciepła. Podłogę wykonajmy z drewna, najlepiej dębowego utrzymanego w nasyconych tonacjach. Dzięki temu nasze wnętrze pozostanie spójne, a my zyskamy pewność, że parkiet przetrwa naprawdę wiele lat. Bogatą ofertę desek odznaczających się najwyższą jakością posiada w swoim asortymencie firma DLH.

Jesienne inspiracje

Podłoga utrzymana w ciepłej tonacji to jeden z najważniejszych elementów goszczących w przytulnych aranżacjach. Dzięki zróżnicowanej ofercie DLH, każdy może dobrać deski idealne do swoich potrzeb i cieszyć się przyjemną atmosferą nie tylko jesienią. Zwolennikom tego typu aranżacji dedukujemy parkiety pochodzące z kolekcji DECO LINE oraz ANTIQUE. Produkty linii DECO LINE odznaczają się gęstym usłojeniem i niepowtarzalną barwą. Ze względu na swój wyjątkowy wygląd, stanowią prawdziwą ozdobę pomieszczenia. W przytulnych stylizacjach pięknie zaprezentują się parkiety pokryte lakierem utwardzonym UV: HONEY w miodowym odcieniu, CHAMPAGNE imitującym surowe, naturalne dębowe drewno, WHISKY w ciepłej barwie brązu i COFFEE utrzymane w wyrazistej ciemnobrązowej tonacji oraz podłogi pokryte olejami naturalnymi w transparentnym i brązowym wybarwieniu, nadające stylizacji naturalnego uroku. W zależności od wizji projektowej, możemy zdecydować się na tradycyjne ułożenie desek, jak i na wzór jodełki francuskiej, która ostatnio przeżywa swój renesans, goszcząc w wielu współczesnych projektach wnętrz. Podłogi wchodzące w skład kolekcji ANTIQUE dedykowane są natomiast miłośnikom przytulnych wnętrz o rytualnej duszy. Dzięki wielu zabiegom wykańczającym, deski zyskują unikalny kolor i strukturę. W aranżacjach sprzyjających jesiennemu wypoczynkowi doskonale sprawdzą się parkiety RIVANER w ciepłym odcieniu dębiny, SHERRY utrzymane w tonacji brązu z delikatną domieszką czerwieni, VERSAILLES w jasnobrązowym wybarwieniu oraz ALHAMBRA w głęboko brunatnym kolorze. Wszystkie produkty wchodzące w skład kolekcji ANTIQUE odznaczają się zawiłym rysunkiem oraz dobrze widocznymi sękami.
Gdy na zewnątrz jest nieprzyjemnie, stworzenie nastrojowej atmosfery w zaciszu własnego domu odgrywa niebagatelną rolę. Zmiana wystroju, odpowiednie światło i nastrojowa muzyka mają bowiem ogromny wpływ na zachowanie harmonii oraz poprawę samopoczucia. Z podłogami DLH wykreowanie takiej przestrzeni jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

O produktach:
Produkty wchodzące w skład kolekcji DECO LINE to najwyższej jakości podłogi dwuwarstwowe. Wierzchnia warstwa desek posiada nominalną grubość 4 mm. Swój unikalny charakter parkiety zyskują w procesie szczotkowania, fazowania, wykańczania lakierem utwardzonym UV lub olejem naturalnym. Oferowane produkty dostępne są w dwóch klasach drewna: CLASSIC cechującej się różnorodną kolorystyką desek, dowolnym układem słojów, dopuszczalnymi zdrowymi sękami i szpachlowanymi zepsutymi sękami oraz ELEGANCE wyróżniającej się brakiem wyraźnych przebarwień, dowolnym układem słojów, dopuszczalnymi zdrowymi sękami i brakiem zepsutych sęków. Produkty dostępne są w wymiarach: 14 x 120 x 1000/1200/1400 mm, 14 x 150 x 1000/1200/1400 mm lub 15 x 190 x 1000/1200/1400 mm – tradycyjne deski oraz 11 x 90 x 610 - klepki przycięte pod kątem 45o . W skład kolekcji ANTIQUE wchodzą zarówno dwuwarstwowe, jak i trójwarstwowe podłogi. Wierzchnia warstwa desek posiada nominalną grubość 3,4 mm. Za sprawą dostępnych zabiegów wykańczających, takich jak: lakierowanie, olejowanie, wędzenie, termowanie, szczotkowanie, piaskowanie, bielenie oraz fazowanie, dębowe deski tej linii zachwycają atrakcyjną kolorystyką i bardzo intrygującą strukturą. Produkty dostępne są w klasie COUNTRY dopuszczającej zróżnicowania kolorystyczne, sęki oraz delikatne pęknięcia szpachlowane. Deski dostępne są w dwóch wymiarach: 14 x 180 x 590/2200 mm i 15 x 250 x 590/2200 mm. Podłogi warstwowe oferowane przez firmę DLH charakteryzuje najwyższa stabilność i wytrzymałość, pewność długiego użytkowania bez konieczności renowacji, antystatyczność oraz odporność na wilgoć i zabrudzenia.  
www.dlh.pl

O firmie:
DLH Global Sp. z o.o. to krajowy lider obrotu drewnem egzotycznym o zasięgu międzynarodowym. Firma jest jednym z największych dystrybutorów drewnianej i kompozytowej deski tarasowej i kantówki okiennej, a także drewnianych podłóg, elewacji, blatów oraz fornirów. W ofercie DLH Global Sp. z o.o. znajdują się także meble ogrodowe, drzwi, ogrodzenia gabionowe, grille Weber oraz płyty mineralno-akrylowe Acren®. Najwyższej jakości surowce, własna sieć sprzedaży, bogate zapasy magazynowe, a także pełen pasji zespół kompetentnych handlowców sprawiają, że produkty dostarczane przez DLH Global Sp. z o.o. spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów i są rozpoznawalne wśród największych potentatów rynkowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »