Technologie » Internet

Jak tworzyć, publikować i promować wideo w sieci?

Jak tworzyć, publikować i promować wideo w sieci?
Zobacz więcej zdjęć »
Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z tematyką wideo w Internecie, udzielą specjaliści z branży w trakcie kolejnego spotkania z cyklu BarCamp 7.1. Odbędzie się ono 8 czerwca we Wrocławiu.

Wideo w sieci staje się jednym z najbardziej gorących tematów ostatnich miesięcy, mówi się, że to prawdziwa przyszłość Internetu.

Wideo w Internecie to stosunkowo tania forma publikacji, komunikacji i promocji produktów, usług czy firmy. Kluczowa pozostaje jednak kwestia, jak w praktyce podejść do tego zagadnienia? Efektywne wykorzystanie wideo w sieci wymaga wiedzy. Jej dostarczeniu służyć ma czerwcowe spotkanie BarCamp 7.1. W całości zostanie ono poświęcone tematyce wideo w Internecie.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się m.in. Michał Szczerba z serwisu Spryciarze.pl, który opowie o angażującym wideo, Radosław Wikiera z Inborn Media zdradzi tajniki promowania wideo w sieci, natomiast Michał Żyliński przedstawi trendy i technologie wideo internetowego od strony praktycznej. Będzie można również dowiedzieć się, w jaki sposób skutecznie wykorzystywać wideo w e-commerce (prezentacja Tomka Karwatki z Divante) oraz jak wykorzystanie wideo zmieniło media tradycyjne (wystąpienie Jakuba Abramczuka z Agory). Szczegółowy program dostępny jest na stronie http://www.barcamp71.pl/agenda/

Spotkanie BarCamp 7.1 #7 odbędzie się 8 czerwca we Wrocławiu, w budynku Cuprum Novum (ul. Sikorskiego 2-8). Tradycyjnie jest ono bezpłatne i nie wymaga wcześniejszej rejestracji uczestnictwa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »