Firma » Biznes

Jak uniknąć skutków globalnego kryzysu w Polsce?

Jak pozyskać finansowanie w kryzysie? Jak skutecznie zabezpieczyć finansowanie w kryzysie?

15 maja w Krakowie, w hotel Qubus, odbędzie się konferencja ,,Jak unikać skutków globalnego kryzysu w Polsce’’ pod patronatem Małopolskie Loży BCC.
Grzegorz Błachnio, analityk biznesowy, Euler Hermes wygłosi otwierającą spotkanie prezentację, pt.:  Płynność finansowa i konsekwencje jej braku. W omawianej analizie, przedstawiciel największego ubezpieczyciela należności poruszy kwestie: opóźnień płatniczych w głównych branżach i regionach kraju, przedstawi trendy na wiodących rynkach eksportowych oraz skomentuje zjawisko upadłości w Polsce i za granicą.
Seminarium ma charakter warsztatu, którego celem będzie omówienie konkretnych przypadków (case study) i wymiana doświadczeń między prelegentami a uczestnikami spotkania.
Uczestnicząc w seminarium, dowiedzą się Państwo m.in.: jak pozyskać finansowanie w czasie kryzysu, jak się zabezpieczyć przed stratami i brakiem zapłaty, jakie zabezpieczenie wybrać, żeby było skuteczne, co oznacza upadłość transgraniczna w praktyce i jakie są najczęściej popełnianie błędy w sprawozdaniach finansowych i jak ich uniknąć?
Seminarium kierowane jest do członków zarządów, dyrektorów finansowych i kontrolerów należności.
Organizatorami spotkania są Mazars, Marsh, Euler Hermes, BZWBK Faktor i PJLEGAL. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

an@thpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »