Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Jak walczyć z rutyną w małżeństwie?

Jak walczyć z rutyną w małżeństwie?
Zobacz więcej zdjęć »
Można nie zauważyć rozpoczynającej się ciąży, ponieważ u każdej kobiety może ona objawiać się w różnych dniach cyklu.

Początki każdego związku to czas nieustannych spojrzeń w oczy, miłosnych uniesień, chęci nieprzerwanego przebywania z drugą osobą... Niestety po pewnym czasie każdą zakochaną parę dopada szara proza życia. Co zrobić, aby wspólna codzienność nigdy nie utraciła swoich kolorów i jak radzić sobie z rutyną w małżeństwie?
 
Zakochanie - chwilo trwaj!
 
Gdy jesteśmy zakochani, cały świat, oglądany wtedy zresztą przez różowe okulary, przysłania nam druga osoba. Wszystkie godziny wypełniają nam niemalże obsesyjne myśli o tej osobie. Nie dostrzegamy wtedy wad ukochanej czy ukochanego oraz wyolbrzymiamy zalety. Jesteśmy przekonani, że znaleźliśmy prawdziwą miłość, tę jedyną i nie wyobrażamy sobie już bez niej życia. Kiedyś emocje jednak opadają, poziom hormonów wraca do normy i dostrzegamy, że nasza miłość jest zwyczajnym człowiekiem, jak wszyscy dookoła. Istnieją jednak sposoby, aby podtrzymać ogień i wzajemną fascynację i przez długie lata związku czuć się jak podczas miesiąca miodowego.
 
Zobacz również: wyjątkowy prezent dla żony 
 
Rutyna - wróg nr 1 wszystkich relacji
 
W małżeństwa, zwłaszcza te wieloletnie, prędzej czy później wkrada się monotonia. Czynności, które kiedyś sprawiały nam przyjemność, stają się oczywistością, a co za tym idzie przestają cieszyć. Rutyna w związku często prowadzi do jego rozpadu. Najlepszym sposobem, aby temu zapobiec jest ciągła praca nad relacją.
 
Jak utrzymać zainteresowanie sobą oraz pożądanie?
 
Starania są kluczem do szczęśliwego związku - gdy przestajemy się starać, zaczyna on się rozpadać. Na co zwrócić szczególną uwagę? Przede wszystkim należy nieustannie dbać o swoja atrakcyjność w oczach partnera, zarówno tę fizyczną, jak i intelektualną. Nie można także zapominać o okazywaniu uczuć ukochanej osobie. Pamiętajmy o drobnych upominkach i czułych wiadomościach, które umilą dzień naszej partnerce czy partnerowi. Niezwykle ważnym jest również wspólne spędzanie czasu, podróżowanie, odkrywanie nowych rzeczy, smaków... Ciągła ciekawość świata i siebie nawzajem sprawi, że na pewno nie dopadnie Was rutyna w związku.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mypleasure

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »