Firma » Finanse

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie domu lub mieszkania?

Chcąc wybrać najlepsze ubezpieczenie domu lub mieszkania, często nie wiemy, na co zwrócić uwagę, komu zaufać, czym się kierować.

Chcąc wybrać najlepsze ubezpieczenie domu lub mieszkania, często nie wiemy, na co zwrócić uwagę, komu zaufać, czym się kierować. Z polisą Bezpieczny Dom nie ma takiego problemu. Polisa firmy TUZ Ubezpieczenia zajęła pierwsze miejsce w opublikowanym dzisiaj rankingu dziennika „Rzeczpospolita” najlepszych ubezpieczeń domów i mieszkań, a w tym roku została już nagrodzona Godłem „Teraz Polska” i zajęła pierwsze miejsce w rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

 

– To bardzo miłe, że ciężka praca twórców produktu i jego opiekunów przyniosła tak wspaniały efekt. Gdy dwa lata temu zaczynaliśmy pracę nad tym projektem, chcieliśmy, żeby był wyjątkowy, przyjazny, taki naprawdę do polubienia – mówi Dawid Piasecki, członek Zarządu TUZ Ubezpieczenia, który był głównym inicjatorem starań o Godło „Teraz Polska”, zwolennikiem udziału w konkursach i w prestiżowych rankingach oraz starań o poprawę jakości i wizerunku firmy i produktów. – Bezpieczny Dom powstał przy udziale wielu naszych klientów, naszych agentów, menedżerów sprzedaży i pracowników. Szerokie konsultacje z naszą siecią sprzedaży wniosły wiele dobrego do tego produktu. To właśnie współpraca grupy zaangażowanych fachowców sprawiła, że powstało takie wyjątkowe na polskim rynku ubezpieczenie.

 

Główną autorką produktu i koordynatorką prac nad powstaniem Bezpiecznego Domu była Magdalena Stefan z Departamentu Ubezpieczeń TUZ Ubezpieczenia.

 

– Ubezpieczenie Bezpieczny Dom zostało stworzone z myślą o naszych rodzinach i miało odpowiadać na potrzeby naszych Klientów w nieustannie zmieniającym się świecie. W prace nad powstawaniem tego ubezpieczenia włożyłam całe serce, więc jako twórca produktu jestem zaszczycona, że produkt został doceniony Godłem „Teraz Polska” – mówiła tuż po przyznaniu Godła „Teraz Polska” firmie TUZ Ubezpieczenia. Teraz dodaje: – Kolejny raz potwierdza się, że zrobiliśmy coś wyjątkowego. Nie ma przypadku w tym, że po otrzymaniu znaku „Teraz Polska” Bezpieczny Dom jest doceniany i nagradzany przez kolejne bardzo opiniotwórcze i niezależne podmioty, takie jak dziennik „Rzeczpospolita”, a wcześniej między innymi przez „Gazetę Ubezpieczeniową” i „Gazetę Finansową”. Myśląc o wyborze najlepszego ubezpieczenia, wybór powinien być prosty.

 

Bezpieczny Dom to pełne ubezpieczenie domu lub mieszkania, rodziny lub bliskich, a nawet kotów lub psów. 



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawekul

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »