Dom » Wnętrza

Jak wykończyć stylowo wnętrze – listwy podłogowe firmy DLH Poland

Jak wykończyć stylowo wnętrze – listwy podłogowe firmy DLH Poland
Zobacz więcej zdjęć »
Sekret efektownych aranżacji tkwi w szczegółach, które domykają kompozycję i uwydatniają styl danego wnętrza. Białe listwy przypodłogowe są jednym z tych detali wystroju, za pomocą których możemy ukształtować charakter pomieszczenia i sprawić, że stanie się ono bardzo szykowne.

Firma DLH Poland oferuje gamę listew z drewna egzotycznego pokrytego białym akrylem, które współgrając ze stolarką okienną lub drzwiową w tym samym kolorze, stanowią eleganckie i stylowe obramowanie aranżowanej przestrzeni.

Białe listwy przypodłogowe firmy DLH Poland łącząc w sobie piękny wygląd z wyjątkową trwałością, zapewniają estetyczne i praktyczne wykończenie wnętrza na długie lata. Dzięki nim pomieszczenie zyskuje wyraźny kontur, który oddziela ściany od podłogi uwydatniając ich kolory i faktury. Biała barwa listew sprawia, że są one niezwykle uniwersalne oraz gwarantują zachowanie przestronności i lekkości wnętrza. Biel komponuje się z każdym kolorem oraz deseniem, co ma szczególne znaczenie w przypadku drewnianych podłóg. Ich usłojenie oraz tonacja często kolidują z listwami w kolorze drewna różniącym się odcieniem oraz wzorem. Białe wykończenie eliminuje ryzyko powstania kontrastu burzącego ład kompozycji.

 

Praktyczny wymiar piękna

Białe listwy DLH Poland są niezwykle efektownym wykończeniem wnętrza nadającym mu luksusowego wyrazu, a przy tym stanowią bardzo praktyczne rozwiązanie. Przestrzeń przy podłodze jest szczególnie narażona na zabrudzenia, co uwidacznia się na dolnych partiach ścian i staje się uszczerbkiem dla estetyki pomieszczenia. Decydując się na listwy przypodłogowe chronimy ściany przed działaniem brudu oraz przed ewentualnym zachlapaniem, o które nie trudno podczas mycia podłogi. Listwy są wykonane z egzotycznego drewna, które ma dużą odporność na wilgoć oraz wypaczenia. Dzięki temu są bardzo trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. W ofercie firmy DLH Poland dostępnych jest 5 wariantów wykończeń o zróżnicowanych kształtach. Dostępne są cokoły proste oraz profilowane w rozmiarach: 15x68 mm, 15x91mm, 15x120 mm, 18x120mm, 12x12 mm, 15x15mm oraz opaska drzwiowa : 14x65 mm. Każda z listew ma długość 2,2; 2,4 lub 3,6 mb.

 

Orientacyjne ceny:

 

Listwa drewniana cokół 15x68x2400 mm cena ok. 8,80 zł brutto/mb

Listwa drewniana ćwierćwałek 12x12x2400 mm cena ok. 3,30 zł brutto/mb

Listwa drewniana opaska drzwiowa 14x65x2400 mm cena ok. 7,50 zł brutto/mb

 

Importer : DLH Poland www.dlh.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »