Firma » Biura

Jak zadbać o bezpieczeństwo informacji eksponowanych w gablotach?

Jak zadbać o bezpieczeństwo informacji eksponowanych w gablotach?
Zobacz więcej zdjęć »
Firma 2x3 od lat znana jest z produkcji środków komunikacji wizualnej, w tym gablot informacyjnych. W ofercie na 2010 rok firma postawiła na większe bezpieczeństwo. Nowe modele gablot są trwałe (rama aluminiowa), wodoszczelne, posiadają drzwiczki zamykane na klucz i bezpieczne szkło ESG.

Produkt charakteryzuje się elegancką a jednocześnie masywną ramą z profilu aluminiowego. Tył gabloty wzmocniony jest blachą ocynkowaną. Gablota jest zamykana na kluczyk, dzięki czemu Twoja informacja będzie chroniona przed dostępem niepowołanych osób.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wszystkie gabloty występują w wersjach: korkowej, tekstylnej lub suchościeralno-magnetycznej – do wyboru. Każdą z nich otrzymasz bezpiecznie zapakowaną w karton, dodatkowo wzmocniony deską.

Teraz rodzina gablot informacyjnych model 1 powiększyła się o kilka nowych produktów:

  1. Gablota z przesuwanymi drzwiami – przeznaczona do używania wewnątrz budynków. Przesuwne drzwiczki wykonane są ze szkła ESG, które cechuje się dużą wytrzymałością na zginanie; odpornością na szok termiczny, czyli szybkie zmiany temperatury otoczenia i nagrzewanie powodowane promieniowaniem słonecznym; zmniejszonym ryzykiem zranienia w przypadku rozbicia tafli, gdyż szkło rozpada się na drobne kawałki. Dostępne formaty to: 8xA4 (kartek formatu A4), 12xA4, 18xA4.
  2. Gablota wodoszczelna model 1 wisząca – gablota informacyjna przeznaczona do używania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Otwierane do góry drzwiczki wykonane są ze szkła ESG. Dostępne formaty to: 4xA4, 6xA4, 9xA4.
  3. Gablota informacyjna na nodze lub na specjalnym aluminiowym stojaku – do zastosowania wewnątrz budynków. Dostępne również w wersji wodoszczelnej. Dostępne formaty to: 4xA4, 6xA4.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

2x3 SA
http://www.2x3.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »