Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

XIII Łódzkie Targi Edukacyjne

XIII Łódzkie Targi Edukacyjne
Zobacz więcej zdjęć »
Zapraszamy – przede wszystkim dyrektorów szkół oraz nauczycieli, a także dzieci i rodziców, którzy chcą zapoznać się z najnowszymi technologiami – do odwiedzenia naszego stoiska nr 181, w hali nr 2 łódzkiego Centrum EXPO, przy ulicy Stefanowskiego 30.

Podczas tegorocznego, 13-tego już wydania Łódzkich Targów Edukacyjnych, firma 2x3 S.A. przedstawi ofertę dedykowaną dla szkół, wyższych uczelni, szkół prywatnych, szkół językowych oraz firm szkoleniowych, czyli grupę produktową 2x3 Tablice Szkolne, w ramach której oferujemy m.in.: tablice korkowe, tekstylne oraz suchościeralano-magnetyczne (białe oraz kredowe), tablice rozkładane, obrotowo-jezdne, gabloty informacyjne, flipcharty oraz szeroki wybór akcesoriów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nadmienię, iż tablice białe i zielone występują w specjalnych wersjach z nadrukami kratek, linii i pięciolinii, które niezmiennie świetnie się sprawdzają w edukacji. Duży nacisk położymy na prezentację systemów multimedialnych z linii 2x3 Interactive Boards, mianowicie: 2x3 iBoard, 2x3 ésprit oraz eno firmy Polyvision, której produkty dystrybuujemy na terenie kraju.

Dla tych, którzy jeszcze nie znają tych produktów objaśnię pokrótce zasadę działania tablic interaktywnych, które na pozór wyglądają jak zwyczajna duża tablica; tablice multimedialne to jednak urządzenia, które komunikują się z komputerem oraz projektorem multimedialnym. Tablica występuje w roli wielkiego monitora, który reaguje na dotyk specjalnego pióra lub w niektórych systemach po prostu palca (jak np. w tablicy interaktywnej 2x3 ésprit). Fenomen tablicy interaktywnej polega na tym, że osoba stojąca przy tablicy obsługuje programy uruchomione w komputerze, a z drugiej strony informacje nanoszone na ekran komputera widoczne są na tablicy. Tablice posiadają oprogramowanie ułatwiające pracę nauczycielowi jak również umożliwiające robienie notatek oraz późniejsze zapisywanie ich w pamięci komputera.

W mojej opinii urządzenia interaktywne stają się przyszłością edukacji, ponieważ są doskonałymi narzędziami wspomagającymi prowadzenie interesujących lekcji, wykładów, prezentacji czy szkoleń. Lekcja o ciekawym scenariuszu z wykorzystaniem tablicy interaktywnej gwarantuje zwiększenie poziomu percepcji, dzięki multimedialnemu ilustrowaniu omawianych zagadnień. Co ważne, zwiększa się również kreatywność słuchaczy i zaangażowanie w prowadzonych zajęciach. Niestety wielu nauczycieli w dalszym ciągu obawia się korzystania z tablicy myśląc, że jest to skomplikowane w instalacji i niełatwe w obsłudze urządzenie. Chcemy obalić ten mit i zapoznać nauczyli, wykładowców, trenerów szkoleniowych z obsługą systemów multimedialnych, a także przekonać dyrektorów szkół, że wydatek poniesiony na zakup tablic interaktywnych do szkoły z pewnością się opłaca. Dlatego też w bieżącym roku bierzemy udział w 3 największych i najważniejszych targach edukacyjnych w kraju (w dniach 19–21 lutego uczestniczyliśmy w Salonie Wyposażenia Szkół  w Poznaniu, 11–13 marca wystawiamy swoją ekspozycję podczas XIII Tragów Edukacyjnych w Łodzi, a w terminie 17–19 marca zaprezentujemy ofertą na XV Targach Edukacyjnych EDUKACJA w Kielcach). Oprócz tego bierzemy również czynny udział w konferencjach dla dyrektorów szkół oraz nauczycieli na terenie całego kraju – podkreśla znaczenie imprez targowych na rynku edukacyjnym Ewelina Sufleta, odpowiedzialna za marketing w firmie 2x3 S.A.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

2x3 SA
http://www.2x3.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »