Dom » Wnętrza

Jak zamontować baterię umywalkową?

Jak zamontować baterię umywalkową?
Zobacz więcej zdjęć »
O tym jak w prosty sposób, samodzielnie zamontować baterię umywalkową pokazuje najnowszy film instruktażowy FERRO , który można już obejrzeć na stronie internetowej firmy.

Producent przedstawia krok po kroku etapy montażu baterii umywalkowej Veneto VerdeLine. Jest to pierwszy z serii 5 filmów poradnikowych, które wzbogacą materiały informacyjne FERRO.  Dzięki nim Internauci zainteresowani majsterkowaniem dowiedzą się również, w jaki sposób dokonać wymiany baterii umywalkowej, jak zamontować baterie: wannową i natryskową, a także, w jaki sposób należy konserwować te urządzenia. Krótkie kilkuminutowe filmy dostępne są na stronie internetowej producenta w dziale Porady oraz na popularnym portalu YouTube .

Jak podaje raport ABI Research - w 2012 roku wideo online obejrzy około miliarda ludzi. Choć w Polsce rośnie popularność produkcji filmów reklamowych i edukacyjnych online to jednak jest ona ciągle niedoceniana. Dlatego staramy się wypełnić tę lukę oddając do dyspozycji Internautów ciekawe narzędzie, które z jednej strony przybliża sam produkt i jego funkcje, z drugiej zaś pokazuje, że montaż, wymiana czy konserwacja baterii nie jest sprawą skomplikowaną. Dzięki tym filmom, z FERRO każdy może zostać domowym instalatorem - mówi Zbigniew Gonsior, dyrektor marketingu FERRO S.A.FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »