Dom » Budownictwo

Jak zamontować stelaż podtynkowy? Weź udział w bezpłatnym webinarze Roca dla instalatorów!

Jak zamontować stelaż podtynkowy? Weź udział w bezpłatnym webinarze Roca dla instalatorów!
Zobacz więcej zdjęć »
Wykorzystanie podwieszanych urządzeń sanitarnych, jak miska WC czy bidet, pozwala na stworzenie funkcjonalnej i estetycznej łazienki. Bazę dla tych wyrobów stanowi stelaż podtynkowy. Jak go odpowiednio zamontować?

O tym opowie ekspert Roca w ramach bezpłatnego webinaru, który odbędzie się już 22 września. Spotkanie poprowadzi Paweł Orleański, znany redaktor programu popularnonaukowego.

Z myślą o instalatorach urządzeń sanitarnych, marka Roca przygotowała wyjątkowy cykl bezpłatnych webinarów poświęconych tematyce prawidłowego montażu wyposażenia łazienki. W ramach projektu, z uczestnikami spotkają się eksperci Roca, którzy wiedzą wszystko o najnowszych produktach marki i o tym, jak je łatwo i dobrze zamontować.

Udział w spotkaniach to doskonały sposób na zdobycie unikalnej wiedzy na temat instalacji nowoczesnych rozwiązań. Cykl webinarów otworzy spotkanie poświęcone montażowi stelaża podtynkowego Roca DUPLO ONE. Poprowadzi je Paweł Orleański – znany redaktor programu popularnonaukowego i fan nowinek technologicznych. W roli eksperta wystąpi natomiast Jacek Graliński – inżynier do spraw sprzedaży Roca, który krok po kroku” pokaże, jak wygląda instalacja stelaża podtynkowego, podpowie jak dobrać i zamontować przycisk do spłuczki, na co szczególnie zwrócić uwagę przy montażu i odpowie na pytania uczestników – zachęcamy do ich zadawania, gdyż dla najbardziej aktywnych przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Kolejne, realizowane co miesiąc webinary  Roca poświęcone zaś będą m.in montażowi brodzika, wanny wolnostojącej oraz umywalki nablatowej. Zachęcamy do śledzenia profilu Roca Life na Facebooku, gdzie będą publikowane informacje na temat dalszych spotkań.

 

Bezpłatny webinar: „Jak zamontować stelaż podtynkowy?” odbędzie się 22 września br., o godz. 16.00 na profilu Roca Life na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/254328036693070/

Jak wziąć udział? Wystarczy wcześniej się zarejestrować pod adresem: https://us02web.zoom.us/webinar/register/6616317017132/WN_n8sIcgLhTvqbbdenYznG8g

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnisctwa w spotkaniu!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Drier

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »