Firma » Finanse

Jak zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe i zwiększyć szanse na lepszą pracę

Jak zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe i zwiększyć szanse na lepszą pracę
Zobacz więcej zdjęć »
Rynek pracy stawia przed pracownikami wysokie wymagania. Szczególną trudność w znalezieniu dobrze płatnej pracy mogą mieć osoby o małym doświadczeniu zawodowym lub całkowitym jego braku, jak na przykład studenci.

 A wiedza teoretyczna zdobyta w szkole nie zawsze jest wystarczającym argumentem dla przyszłego pracodawcy. Jak więc zwiększyć swoje szanse na dobrze płatną pracę?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu 

Zdobądź kompetencje językowe

Jeśli język obcy nie są twoją mocną stroną lub zwyczajnie nigdy nie miałeś zbyt wielu okazji do jego szlifowania, czas poważnie wziąć się za siebie. Obecnie w większości firm język angielski czy niemiecki jest wręcz obowiązkową kompetencją, która pozwala sprawnie obsługiwać klientów zagranicznych. Postaw na rozwój ten sfery inwestując w profesjonalny kurs językowy. Zwróć jednak uwagę na to, aby kurs dawał możliwość ćwiczenia języka w praktyce poprzez liczne konwersacje. Tylko wtedy będziesz czuć się pewnie w komunikacji z osobami z zagranicy. Dodatkowo codziennie poświęć choć minut na naukę nowych słówek, słuchaj zagranicznego radia czy oglądaj programy w obcym języku.

 

Project management

Posiadanie kompetencji w zakresie project managementu jest obecnie bardzo pożądaną przez pracodawców kompetencją. Zainwestuj w dobry kurs, dzięki któremu uzyskasz wiedzę pozwalającą profesjonalnie zarządzać projektami.

 

Marketing online

Wiedza na temat działań promocyjnych w internecie może okazać się mocnym wyróżnikiem w CV, jeśli szukasz pracy w marketingu lub w branżach, które stawiają na zwiększenie rozpoznawalności marki w sieci.  Zwiększając kompetencje w tym temacie zyskasz konkurencyjność na rynku pracy, zwłaszcza w przypadku pracodawców, którzy rozwijają dział marketingu wewnątrzfirmowo.

 

Jak sfinansować szkolenia i kursy

Oczywiście trzeba wspomnieć, że profesjonalne kursy bywają dość kosztowne, zatem nie każdy może sobie na nie pozwolić bez wcześniejszego zgromadzenia oszczędności na ten cel.  Warto jednak poszukać możliwości finansowania kursów, na przykład poprzez urzędy pracy. Innym pomysłem jest skorzystanie z niewielkiej pożyczki, pod warunkiem, że odpowiednio zaplanujemy jej spłatę. Na rynku istnieje wielu pożyczkodawców oferujących pożyczki online, jak np. Vivus, Lendon, Wonga. Jeśli oferta tych firm nie jest dla ciebie satysfakcjonująca, poszukaj kolejnych, wpisując w wyszukiwarkę zapytanie, np. „pożyczki podobne do Vivus”. W wynikach uzyskasz listę firm oferujących tego rodzaju usługi. Teraz nie pozostaje nic innego, jak porównać ze sobą oferty i wybrać tę, która spełnia twoje oczekiwania.

 

Korzystanie z dostępnych na rynku kursów doszkalających szybko ci się zwróci w postaci lepszej pracy, a co za tym idzie, wyższego wynagrodzenia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pożyczki online - Vivapozyczka.pl
http://vivapozyczka.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »