Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Jak zrobić prezent ze zdjęcia? Pomysły

Jak zrobić prezent ze zdjęcia? Pomysły
Zobacz więcej zdjęć »
Prawdopodobnie każdy z nas - również i Państwo - ma w swojej kolekcji przynajmniej kilka ulubionych zdjęć. To fotografie, na których my sami czy bliska nam osoba prezentuje się wyjątkowo korzystnie, na których uchwycono szczególny moment w życiu lub które zostały zrobione w wyjątkowym miejscu.

W jaki sposób je wyróżnić? Oczywiście, dość naturalne wydaje się ustawienie takiego ujęcia na tapecie w telefonie czy komputerze. Można jednak więcej i lepiej... Czy wiesz, że idealnie nadają się one na personalizowane prezenty? W poniższym tekście znajdziesz kilka podpowiedzi na temat tego, jak wykorzystać zdjęcia na prezent.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

1. Jak zrobić wyjątkowy prezent ze zdjęć?

2. Kubek ze zdjęciem - praktyczny wyjątkowy upominek

3. Fotoksiążka i fotokalendarz - pomysł na personalizowany prezent

4. Zdjęcia jako sposób na dekorację wnętrz

Jak pokazują badania, aż 90% osób ankietowanych ceni prezenty zrobione własnoręcznie, czyli tzw. przedmioty DIY. Prezenty ze zdjęciami, choć nie stanowią przykładu rękodzieła, doskonale wpisują się w ten trend. Dlaczego? Jeśli nie mają Państwo zdolności manualnych umożliwiających samodzielne wykonanie dekoracji, przedmiotu użytkowego czy dodatku do stylizacji, warto skorzystać z gotowych narzędzi. Każdemu mówimy: możesz stworzyć wyjątkowe upominki z poziomu własnego komputera i strony takiej jak uwolnijkolory.pl.Jak zrobić wyjątkowy prezent ze zdjęć?

Niepowtarzalny prezent jest na wyciągnięcie ręki. W jaki sposób mogą go Państwo przygotować? Jak wspomnieliśmy już wcześniej, bardzo prosto, a z poszczególnymi etapami działania jest w stanie poradzić sobie każdy.

Najczęściej wystarczy wejść na stronę, dzięki której zdjęcia otrzymają nowe życie. W pierwszym kroku wskazują Państwo interesujący produkt z dostępnych opcji. Może to być kubek ze zdjęciem, fotoksiążka, fotoplakat czy kalendarz. Przeważnie takie personalizowane podarunki są dostępne w kilku wariantach: wielkościach, sposobach wykończenia czy dodatkowych efektach. W przypadku części z nich można dodatkowo wskazać wcześniej przygotowany szablon.

Ostatnim krokiem jest opcja Projektuj. To ona umożliwia dalszą pracę nad personalizowanym prezentem. Dalej pracujesz nad zdjęciem, wybierzesz kolory, układ, ozdobne ramki czy dodatkowe dekoracje. Teraz pozostaje już tylko zatwierdzenie szablonu, zamówienie upominku i oczekiwanie na niego.Kubek ze zdjęciem - praktyczny wyjątkowy upominek

Kubki ze zdjęciami zaliczają się do najchętniej wybieranych upominków personalizowanych. To idealny prezent zwłaszcza dla zwolenników przedmiotów praktycznych, przydających się na co dzień. Dziadkowie czy rodzice mogą zabrać je do pracy, aby podczas wykonywania codziennych obowiązków mieć poczucie, że nadal są z bliskimi. Mąż, żona, chłopak z kolei zamiast tradycyjnej ramki ze zdjęciem mogą mieć na biurku przedmiot przypominający o ukochanym bądź ukochanej. Będzie to tym bardziej wzruszający prezent, jeśli ludzi dzieli zwykle spory dystans i nie jest im łatwo zobaczyć się w dowolnym momencie.

Co ważne, kubki występują w wielu wariantach, także jako modele z kolorowym wnętrzem, o powiększonej pojemności czy ceramiczne. Na uwagę zasługują modne w ostatnim czasie kubki magiczne. Pod wpływem ciepła kubek zmieni swój wygląd, tracąc jednolity kolor na rzecz wykorzystanego zdjęcia.Fotoksiążka i fotokalendarz - pomysł na personalizowany prezent

Kiedyś nasi dziadkowie ulubione fotografie układali w albumach ze zdjęciami. Osoby bardziej skrupulatne pilnowały chronologii i starannie podpisywały poszczególne ujęcia. Mniej zdyscyplinowani po prostu wsuwali zdjęcia w przegródki, ułatwiając tym samym ich przechowywanie i oglądanie. Dzisiaj niewiele osób drukuje swoje wspomnienia, zaś tych przechowujących je równie pieczołowicie jest jeszcze mniej... Trochę szkoda?

Na szczęście mają Państwo bardzo ciekawe, odwołujące się do tamtej tradycji możliwości. Osobisty prezent pozwalający na stworzenie analogicznego albumu określamy mianem fotoksiążki lub fotoalbumu. Klienci do wyboru mają mnóstwo ciekawych szablonów, dzięki którym uporządkowanie wspomnień będzie naprawdę łatwe. Fotografie mogą Państwo ułożyć tematycznie, chronologicznie lub według stylistycznych kryteriów. Taki układ na każdej stronie podkreśla podpis, opis i dodatkowe wykończenie. Można również zadecydować, czy strona ma mieć matowe czy błyszczące wykończenie.

Na podobnej zasadzie powstają kalendarze dostępne w kilku opcjach: jako fotokalendarz biurkowy, fotokalendarz trójdzielny czy jednodzielny, fotokalendarz ścienny z trzynastoma zdjęciami. Mają Państwo do dyspozycji dziesiątki kolorowych szablonów, które nadadzą unikalnego charakteru wybranym zdjęciom. Korzystając ze strony Uwolnij Kolory Uwolnijkolory.pl, cały proces można przejść sprawnie w kreatorze online, tworząc nawet bardzo oryginalny prezent.Zdjęcia jako sposób na dekorację wnętrz

Zdjęcia mogą być również nietuzinkową dekoracją pomieszczenia. Zdjęcia w ramie, fotoplakaty czy zdjęcia z grafikami to pomysł na ciekawy, indywidualny akcent w domu lub mieszkaniu. Jeśli chcesz obdarować bliską osobę miłością, trudno wyobrazić sobie lepszy na to sposób.


Źródło fotografii: pexels.com
Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »