Moda » Biżuteria

Jaki pierścionek srebrny wybrać na lato?

Jaki pierścionek srebrny wybrać na lato?
Zobacz więcej zdjęć »
Lato to czas, kiedy można zdecydowanie więcej. To jedyny moment w roku, kiedy także w świecie biżuterii nie obowiązuje zakaz nadmiaru. Latem możesz testować różnorodne połączenia, zestawiać ze sobą skrajnie odmienną biżuterię, w tym także eksperymentować z tym, co znajdzie się na twoich dłoniach.
  • Minimalizm przy nadmiar?
  • Jak łączyć? 


Minimalizm przy nadmiar?

Pierścionki srebrne to taki typ biżuterii, który po prostu nigdy nie wychodzi z mody. Szczególną popularnością cieszą się więc pierścionki o prostej, minimalistycznej formie, z niewielkimi kamieniami, małymi dodatkowymi ozdobami. Bardzo wielu zwolenników mają pierścionki o prostych, geometrycznych domach, delikatnie zdobione. Do łask wróciły także pierścionki w formie prostych obrączek. Tego typu biżuterię można założyć właściwie do każdej stylizacji. Proste, srebrne pierścionki dobrze będą wyglądać zarówno z krótkim topem i jeansowymi szortami, długą zwiewną letnią sukienką, jak i wieczorową kreacją. 

W tym sezonie proste, minimalistyczne srebrne pierścionki mają jednak konkurencję. Stanowią ją przede wszystkim masywne sygnety, po które ponownie sięgnęli najwięksi światowi projektanci. Dzisiaj sygnety z powodzeniem można nosić nie tylko do biznesowego looku, ale i tych bardziej casualowych propozycji. Warto jednak podkreślić, że jeśli już decydujesz się na takie rozwiązanie, to nie zatrzymuj się w pół drogi. Sygnety tego typu nie lubią samotności, więc warto nosić na dłoniach co najmniej kilka pierścionków. Jak łączyć? 

Bardzo silnym trendem w biżuterii w sezonie wiosna-lato 2021 jest przede wszystkim łączenie różnych elementów ze sobą. Nie ma żadnych przeciwskazań, abyś srebrne pierścionki łączyła ze złotymi. Szczególnie dobrze wygląda to w przypadku prostych obrączek lub sygnetów, które w tym sezonie także są modne. Co ważne, nie musisz się bać nadmiaru. Latem można więcej, a w tym sezonie to nawet wskazane. Świetnie wyglądają na przykład delikatne pierścionki o prostych formach, delikatnie zdobione kamieniami albo inną formą wykończenia, które noszone są po kilka na jednym palcu. Obecnie ta tendencja jest bardzo silna. Podobnie zresztą jak noszenie pierścionków na kilku palcach dłoni, a nie tylko (zachowawczo) na jednym. Taka moda daje ogromne przyzwolenie na eksperymentowanie, sprawdzanie różnych możliwości, tworzenie autorskich połączeń, w których czujesz się najlepiej. Takie zestawy pierścionków na dłoniach świetnie wyglądają w połączeniu z delikatnymi, zwiewnymi letnimi stylizacjami, jak i tymi typowo sportowymi, dla których biżuteria w nadmiarze stanowi ciekawy kontrast. 

 

Więcej na

https://aniakruk.pl/pl/140-pierscionki-srebrneRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »