Dom » Wnętrza

Jaki sedes podwieszany wybrać?

Jaki sedes podwieszany wybrać?
Zobacz więcej zdjęć »
Planujesz remont lub urządzanie od podstaw łazienki? Jeśli tak, to jednym z napotkanych dylematów może być wybór odpowiednich urządzeń sanitarnych. Podwieszany sedes jest jednym z ważniejszych elementów.

Z uwagi na to że będzie do konstrukcja zabudowana na stałe, nie można sobie pozwolić na zakup niskiej jakości produktu, który po kilku miesiącach użytkowania ukaże swoje wady. Można natomiast dokonać mądrego wyboru, czyli kupić sedes podwieszany z którego nie tylko będziemy zadowoleni, ale również jego wygląd będzie przez wiele lat cieszył oko.Higiena sedesów podwieszanych

Jednym z ważniejszych argumentów przemawiających za tym by wybrać sedesy podwieszane jest łatwość utrzymania ich w nieskazitelnej czystości i higienie. Dzięki temu że wiszą one ponad podłogą, nie ma problemów z jej dokładnym umyciem. Nie występują na niej różnego rodzaju trudno dostępne miejsca, w których brud może się gromadzić i nawarstwiać, stając się pożywką dla bakterii. Kolejne kryterium wyboru to miska bezkołnierzowa. Oznacz to że miska wc nie posiada specjalnego rantu, charakterystycznego dla toalet wolno stojących. Czy to takie ważne? Oczywiście że tak. Dzięki braku rantu nie będzie się pod nim gromadził brud i o wiele łatwiej będzie zdezynfekować całą muszlę bez szorowania ciężko dostępnych miejsc.Wygląd podwieszanego sedesu

W sprzedaży jest wiele modeli sedesów podwieszanych. Są to zarówno klasyczne urządzenia sanitarne o owalnych kształtach, jak również projektowane w nowoczesny sposób, o geometrycznych kształtach, mocno zarysowanych liniach i kątach prostych. Tak duży wybór ułatwia znalezienie odpowiedniego urządzenia dostosowanego do swoich potrzeb, jak również wyglądu naszej łazienki. Nie bez znaczenia pozostaje także cena. Za przyzwoitej jakości sedes podwieszany wraz ze stelażem i przyciskiem do spłukiwania, a także deską, zapłacić będziemy musieli od 1000 złotych wzwyż. Warto także pamiętać o tym, że sedes podwieszany można kupić oddzielnie od pozostałych elementów, na własną rękę komponując całość w taki sposób, aby dopasowała się wizualnie do wystroju naszej łazienki.O czym pamiętać montując sedes podwieszany?

Przede wszystkim o ustawieniu prawidłowej wysokości zawieszenia muszli, starannym wypoziomowaniu, a także prawidłowym podłączeniu do instalacji kanalizacyjnej. Posiadając czas, wiedzę i umiejętności można to wykonać samodzielnie. Można również zlecić to zadanie specjaliście od remontów. Szybka pożyczka może ci pomóc sfinansować remont łazienki. Ile pieniędzy będziesz na to potrzebował? Remont łazienki bez materiałów to od 5000 złotych. Czy szybka pożyczka na to wystarcza? Oczywiście że tak, między innymi dlatego że szybka pożyczka może wynosić nawet kilkanaście tysięcy złotych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »