Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Jakimi osobami powinni być świadkowie ślubni?

Jakimi osobami powinni być świadkowie ślubni?
Zobacz więcej zdjęć »
Świadkami powinny być bliskie osoby do których mamy pewne zaufanie. Osoby które będą wspierać młodych w przygotowaniach weselnych i przejmą część obowiązków.


Świadkami powinny być również osoby pomysłowe i wesołe, umiejące rozbawić gości weselnych. Jakie są obowiązki świadkowej i świadka.

Zgodnie z obowiązującymi tradycjami do obowiązków świadkowej należy przystrojenie sali weselnej i samochodu. Jej zadaniem jest również przygotowanie niezbędnika tzn. torebki lub kuferka, w którym umieści rzeczy potrzebne do utrzymywania w dniu ślubu nieskazitelnego wyglądu Panny Młodej. Do takich rzeczy należą bowiem między innymi: podstawowe kosmetyki , pończochy, rajstopy, plastry z opatrunkiem, tabletki przeciwbólowe itp.

Zadania druhny na ślubie i weselu

Świadkowa pomaga Pannie Młodej w wyborze sukni ślubnej. Każda dobra świadkowa będzie również pilnowała by podczas ślubu welon i suknia Panny Młodej dobrze się układały.

Do obowiązków świadka zgodnie z tradycjami należy: kupienie wiązanki dla świadkowej, wynajęcie i opłacenie dobrego fotografa oraz zamówienie samochodu. Do zadań świadków należy również przygotowanie przez świadkowi wieczoru panieńskiego dla młodej a przez świadka wieczoru kawalerskiego dla młodego. Do obowiązków świadków należy również pomoc w odbieraniu kwiatów i kopert od gości podczas gdy składane są życzenia weselne.

Świadkowie są po to by pamiętali o wszystkim o czym mogliby zapomnieć młodzi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dziza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »