Dom » Budownictwo

Jakość usług Coniveo potwierdza rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy

Jakość usług Coniveo potwierdza rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Coniveo otrzymała rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy, która potwierdza najwyższą jakość usług świadczonych w zakresie sprzedaży i instalacji wykładzin obiektowych.

Program rekomendacji PSP ma na celu promowanie firm z branży wykładzinowej, które zapewniają najwyższy standard usług i oferowanych produktów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Program rekomendacji Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy został opracowany w 2013 r. z myślą o bezpieczeństwie klientów, którzy poszukują wiarygodnych i sprawdzonych sprzedawców i dostawców usług instalacji wykładzin.

Do tej pory rekomendacje uzyskało kilkanaście firm, wśród nich Coniveo, dystrybutor markowych wykładzin obiektowych. Coniveo otrzymało rekomendacje na lata 2014-2015.

„Od początku istnienia naszej firmy zwracamy szczególną uwagę na to, aby oferowane przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie. Stworzyliśmy pięć pól kompetencji, które tworzą politykę jakości Coniveo nazwaną przez nas Jakością na Pięć Gwiazdek. To dla nas niezwykle ważne, że prestiżowa organizacja branżowa przyznała nam oficjalną rekomendację, potwierdzającą jakość naszych usług. Liczymy na to, że program rekomendacji wpłynie na kształtowanie najlepszych praktyk w naszej branży” – mówi Tomasz Urbański, prezes Coniveo.

Rekomendacja PSP jest przyznawana firmom na podstawie dwuetapowej procedury. Aby ubiegać się o rekomendację, należy wypełnić zgłoszenie do programu. Następnie specjalnie powołana komisja weryfikuje informacje w nim zawarte. Brane są pod uwagę doświadczenie – firma musi istnieć na rynku minimum od 6 lat, liczba zrealizowanych projektów oraz obroty przedsiębiorstwa. Pozytywny wynik uprawnia do otrzymania rekomendacji, którą można posługiwać się w materiałach firmowych przez czas na jaki została wydana. Po tym czasie firma musi się ubiegać o rekomendacje na kolejny okres.

Więcej informacji na temat programu rekomendacji PSP można znaleźć na stronie stowarzyszenia.  

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Goodflow Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »