Kultura, sztuka » Kultura

Japońska wizja 365 dni szczęścia w Muzeum Plakatu

Japońska wizja 365 dni szczęścia w Muzeum Plakatu
Zobacz więcej zdjęć »
Od 17 grudnia Muzeum Plakatu w Wilanowie zaprasza na wystawę: 365 dni szczęścia. Japonia w 365 smakach, prezentującą karty wyjątkowego kalendarza stworzonego przez japońskich grafików skupionych wokół Stowarzyszenia JAGDA.

365 dni szczęścia. Japonia w 365 smakach, to podróż po stylach i szkołach japońskiego designu, na którą od 17 grudnia br. zaprasza Muzemum Plakatu w Wilanowie. Wystawa pod honorowym patronatem Prezydent m.st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Walz oraz Ambasady Japonii prezentuje 365 ilustracji składających się na jedyny w swoim rodzaju kalendarz (^_^)365(O_O) (Hello 365) na rok 2010, stworzony przez artystów Stowarzyszenie Japońskich Grafików Projektantów JAGDA we współpracy z firmą Heidelberg.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wystawie towarzyszyć będzie sympozjum na temat technik i możliwości druku skierowane do środowisk związanych z projektowaniem graficznym i poligrafią.

Kalendarz (^_^)365(O_O)” (Hello) 365, nagrodzony Złotym Medalem w konkursie Asian Print Awards 2009, to niecodzienny projekt, w którym każda z 365 ilustracji została przygotowana przez innego twórcę ze Stowarzyszenia Japońskich Grafików Projektantów JAGDA. Prace zaskakują rożnorodnością stylu, wielością wykorzystanych technik oraz rodzajów papieru. Wystawa w Muzeum Plakatu w Wilanowie to jedna z niewielu okazji podziwiania prac z tego niecodziennego kalendarza, praktycznie niedostępnego poza Japonią.

365 dni szczęścia. Japonia w 365 smakach 
Otwarcie wystawy: 17 grudnia 2009 r. 
Wystawę będzie można oglądać do 31 stycznia 2010 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »