Gospodarka » Żywność

Jarmark tuż przed Wigilią

Jarmark tuż przed Wigilią
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatnich dniach przed Wigilią, od 21 do 23 grudnia, Centrum Janki zaprasza klientów na Jarmark świąteczny. Będzie to najlepszy moment na zakup świeżych, domowych produktów na świąteczny stół.
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W domach trwają gorączkowe przygotowania, ustalanie świątecznego menu i gotowanie potraw, które jemy tylko raz w roku. Dla wszystkich, którzy chcieliby skrócić czas świątecznych przygotowań, a jednocześnie zastawić stół smacznym, domowym jedzeniem Centrum Janki organizuje Jarmark świąteczny. Dostaniemy na nim wędliny i kiełbasy z Podlasia, sery korycińskie, pieczywo kurpiowskie z Łysych, smalec i kiszone ogórki, aromatyczne pierniki, oscypki z Bacówki na Wojciżnie i naturalne soki owocowe. Na Jarmarku znajdą się również naturalne oleje, miody z Warmii oraz przyprawy. Oprócz wyśmienitej żywności odwiedzający będą mogli zakupić także rękodzieło artystyczne, w tym unikalne ozdoby świąteczne.

Jarmark świąteczny będzie czynny w piątek i w sobotę w godzinach 9.00 - 21.00, a w niedzielę 9.00 - 20.00. Stoiska będą usytuowane przy głównym wejściu do Centrum Janki.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »