Dom » Wnętrza

Jedynka® Konsumenckim Liderem Jakości

Jedynka® Konsumenckim Liderem Jakości
Zobacz więcej zdjęć »
Jedynka® została uhonorowana brązowym godłem Konsumencki Lider Jakości 2014 w kategorii „Farby zewnętrzne”. Celem tego projektu badawczego jest wyłonienie najlepszych pod względem jakości marek, firm i produktów funkcjonujących na rynku polskim.

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program konsumencki, realizowany przez Redakcję „Strefy Gospodarki" - niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną". Badania przeprowadzane w ramach tego projektu służą określeniu Liderów Jakości usług i produktów, dostępnych na naszym rynku. Podstawą do przyznania wyróżnienia są wyniki badań konsumenckich, które w najnowszej edycji zostały zrealizowane przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Wzięli w nich udział wyłącznie aktywni konsumenci, w liczbie niemal 10 tysięcy.

Jedynka® została wyróżniona w kategorii „Farby zewnętrzne". Oferta Jedynki® w zakresie wykańczania powierzchni zewnętrznych obejmuje produkty o zróżnicowanym przeznaczeniu (fasady, drewno, metal), zapewniających ochronę, jak i dekorację malowanych elementów.

Nagroda Konsumencki Lider Jakości jest kolejnym, cennym dla nas potwierdzeniem dobrej pozycji rynkowej marki oraz uznania, jakim cieszą się nasze produkty - mówi Małgorzata Skąpska, Kierownik ds. komunikacji marketingowej i PR w Tikkurila Polska. - Mamy nadzieję, iż nagrody i wyróżnienia przyznawane marce Jedynka® staną się dodatkową rekomendacją dla osób, które poszukują produktów dobrych jakościowo, a jednocześnie konkurencyjnych cenowo.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »