Dom » Wnętrza

Jedynka® z wyróżnieniem Konsumencki Lider Jakości

Jedynka® z wyróżnieniem Konsumencki Lider Jakości
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Jedynka® zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim programie - Konsumencki Lider Jakości. Jedynkę® uhonorowano w dwóch kategoriach: farby zewnętrzne oraz środki do ochrony i impregnacji drewna.

Konsumencki Lider Jakości jest ogólnopolskim projektem badawczym, którego celem jest wyłonienie najlepszych pod względem jakości marek, firm i produktów funkcjonujących na rynku. Program ten jest realizowany przez redakcję „Strefy Gospodarki" - niezależnego dodatku dystrybuowanego z „Gazetą Prawną". Wyróżnienia przyznawane są na podstawie wyników badań, w których udział bierze ponad 10 tysięcy aktywnych konsumentów.

W tegorocznej edycji marka Jedynka® zdobyła wyróżnienie w dwóch kategoriach: farby zewnętrzne oraz środki do ochrony i impregnacji drewna. Ofertę Jedynki® w tym zakresie wyróżniają produkty - w dobrej jakości i konkurencyjnej cenie.

Cieszy nas fakt, że atuty naszych produktów są doceniane przez tak szerokie grono konsumentów - mówi Ewa Domin-Glińska, Brand Manager marki Jedynka®. - Zdobywane wyróżnienia - takie jak Konsumencki Lider Jakości - są cennym potwierdzeniem słuszności naszych starań o dostarczanie rozwiązań w pełni odpowiadających potrzebom klientów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »