Technologie » Fotografia

Jesień w obiektywie

Jesień w obiektywie
Zobacz więcej zdjęć »
Trwa jesienna edycja wielkiego konkursu fotograficznego firmy Develey. Do wygrania wspaniałe nagrody, w tym lustrzanki d90 firmy Nikon, aparaty Nikon Coolpix ora poradniki fotograficzne.

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zdjęcie ze swoją rodziną lub przyjaciółmi w jesiennej scenerii, nie zapominając o umieszczeniu na zdjęciu produktów Develey, a następnie zamieść je na konkursowej stronie http://konkurs.develey.com.pl/.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Najciekawsze zdjęcia stworzą kalendarz na rok 2011, który firma Develey będzie dystrybuować do swoich największych klientów, a także autorów zdjęć.

Sponsorem nagród książkowych w konkursie, poradników "Ekspozycja bez tajemnic" Bryana Peterosna,  jest wydawnictwo Galaktyka – wydawca książek poradnikowo – hobbystycznych, uczących praktycznych umiejętności (http://www.galaktyka.com.pl/).

Drugi etap konkursu trwa do 1 listopada! Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

5_tka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »