Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Jesienna odsłona akcji „Doceniamy, nagradzamy” w NoVa Park

Jesienna odsłona akcji „Doceniamy, nagradzamy” w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 14 września w NoVa Park startuje kolejna w tym roku edycja ulubionej przez mieszkańców Gorzowa akcji „Doceniamy, nagradzamy”. Tym razem zakupy w NoVa Park będą nagradzane jesiennymi kwiatami.

„Doceniamy, nagradzamy” to cykliczna akcja, w ramach której NoVa Park – dziękując Klientom za systematyczne wizyty i robienie zakupów w centrum – obdarowuje ich upominkami. Już w sobotę 14 września w godzinach 11.00-19.00 NoVa Park będzie wręczać jesienne kwiaty doniczkowe tym klientom, którzy zrobią zakupy za minimum 100 złotych w dwóch różnych sklepach i okażą dowody zakupu hostessie w Punkcie Obsługi Akcji. Liczba upominków jest ograniczona. Łącznie do rozdania jest 250 kwiatów doniczkowych!

Podczas akcji atrakcje czekają także na najmłodszych klientów. Do dyspozycji maluchów będą warsztaty kreatywne, plac zabaw oraz strefa gier planszowych.

Pora na nagrodobranie! W sobotę 14 września startujemy z kolejną odsłoną akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’! Piękno jesieni w doniczce – taki właśnie prezent od NoVa Park czeka tym razem na Was w podziękowaniu za dokonane zakupy. Zapraszamy do udziału w akcji” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji dostępny jest w Punkcie Obsługi Akcji zlokalizowanym na poziomie 0, przy windzie panoramicznej.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizzer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 150 specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »