Motoryzacja » Moto Serwis

Jesienne Forum Wymiany Doświadczeń branży motoryzacyjnej

Jesienne Forum Wymiany Doświadczeń branży motoryzacyjnej
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz dwunasty TÜV NORD Polska zaprasza przedstawicieli branży motoryzacyjnej na Forum Wymiany Doświadczeń. W tym roku Forum odbędzie się w dniach 6-7 października w urokliwym Pałacu Wojanów koło Jeleniej Góry.

 W przeddzień Forum atrakcją dla uczestników będzie zwiedzanie zakładu TOYOTA w Wałbrzychu.

Wśród prelegentów Forum znajdą się eksperci z branży automotive, zarówno ze strony audytów jakościowych jak i zarządzania.
W zeszłym roku Forum otwierał Maciej Wisławski, tym razem wykład inauguracyjny poprowadzi Janusz Dudek - pierwszy i jedyny Polak w historii, który został zatrudniony przez centralę AMG Driving Academy!

Tegoroczne prelekcje skupiać się będą między innymi wokół następujących zagadnień: NEW ISO/TS 16949 - panel dyskusyjny z auditorami ISO/TS 16949, Zarządzanie procesami w praktyce, Nowe inwestycje w przemyśle motoryzacyjnym oraz Sorting & Rework.

Sprawdzonym już zwyczajem, prelekcje zostaną uzupełnione warsztatami, podczas których można będzie bardziej szczegółowo porozmawiać na interesujące uczestników tematy.

Nowością będzie natomiast Panel biznesowy – Zarządzanie ryzykiem biznesowym.


TUV NORD Polska
więcej informacji: TUV NORD POLSKA (press box)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »