Gospodarka » Żywność

Jeszcze więcej mocy!

Jeszcze więcej mocy!
Zobacz więcej zdjęć »
Od września NESCAFÉ wprowadza limitowaną ofertę kawy NESCAFÉ 3in1 Strong. Do dobrze znanego już opakowania 10 paluszków kawy NESCAFÉ 3in1 Strong dołożono 2 paluszki gratis. Teraz konsumenci dostają 20% produktu więcej za tę samą cenę!

Kawy typu „3 w 1" świetnie sprawdzają się w pracy, podczas wyjazdów czy spotkań ze znajomymi. Wystarczy zawartość jednego paluszka zalać gorącą wodą, by cieszyć się doskonałym smakiem pysznej kawy. Idealnie dobrana ilość kawy, cukru i mleka zapewniają zawsze ten sam, aromatyczny i smakowity, efekt. Z limitowanym opakowaniem NESCAFÉ 3in1 Strong 10+2 gratis możemy się nim cieszyć jeszcze dłużej.

Kawa NESCAFÉ 3in1 Strong to najpopularniejszy miks kawowy w swoim segmencie*, dlatego jej limitowana oferta z pewnością cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem miłośników mocnej kawy.

Limitowana oferta NESCAFÉ 3in1 Strong 10+2 gratis będzie dostępna od 1 września, aż do wyczerpania zapasów. Sugerowana cena opakowania promocyjnego to ok. 8,60 zł.

Zgodnie ze strategią Nestlé promującą zbilansowaną dietę, na tyłach opakowań kawy NESCAFÉ 3in1 Strong 10+2 gratis umieszczono KOMPAS ŻYWIENIOWY®, który informuje konsumentów o wartościach odżywczych produktu. Zawiera on także cenne wskazówki żywieniowe, które są pomocne w komponowaniu prawidłowo zbilansowanej diety.

Projekt limitowanych opakowań przygotowała agencja Definition Design.

*źródło: NielsenRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Poradnik zdrowia
http://poradnik-zdrowia.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »