Gospodarka » Bezpieczeństwo

Jeszcze więcej nowości dla klientów Hestii

Jeszcze więcej nowości dla klientów Hestii
Zobacz więcej zdjęć »
Od 1 września zmotoryzowani klienci Ergo Hestii mogą uchronić się przed skutkami spadku wartości pojazdu oraz utraty zniżki w razie zaistnienia szkody.

Ergo Hestia wprowadziła atrakcyjne dla klientów zmiany w ubezpieczeniach komunikacyjnych, zapewniając im jeszcze szerszą ochronę.

W nowej ofercie polis komunikacyjnych znajdują się następujące, dodatkowo płatne opcje:

  • Stała suma ubezpieczenia

W momencie wystąpienia szkody za wartość rynkową uznaje się sumę ubezpieczenia na dzień zawarcia umowy. Oznacza to, że ubezpieczyciel podejmuje decyzję o wysokości odszkodowania, pomijając utratę jego wartości w trakcie trwania ubezpieczenia. Dzięki temu klient zyskuje różnicę wartości pojazdu, jaka wynosiłaby między datą zawarcia umowy a dniem, w którym doszło do szkody.

Klient, który posiada ubezpieczenie Autocasco chroni swój samochód nawet do 12. roku eksploatacji. Opcja ta gwarantuje jednoczesne wykupienie ubezpieczenia.

  • Ochrona utraty zniżki

Ta opcja ochroni klientów od utraty zniżki za bezszkodową kontynuację ubezpieczenia w Ergo Hestii oraz bezszkodowy przebieg ubezpieczenia w przypadku wystąpienia jednej szkody. Wykupując taką ochronę, klient zachowa zniżkę na poziomie sprzed zaistnienia szkody. Produkt jest elastyczny i to klient decyduje, czy chce ochronić zniżkę w ubezpieczeniu OC, AC lub obu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »