Firma » Biznes

Jubileusz 20-lecia FERRO!

Jubileusz 20-lecia FERRO!
Zobacz więcej zdjęć »
27.04.2012 w malowniczo położonym Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej FERRO świętowała 20-lecie swego istnienia. Ta wyjątkowa uroczystość zgromadziła przedstawicieli firmy oraz jej klientów i współpracowników.


Spotkanie rozpoczął lunch w restauracji Starówka, po którym odbyła się konferencja podsumowująca dotychczasową działalność FERRO. Podczas spotkania zabrali głos przedstawiciele Zarządu. Prezes Aneta Raczek przedstawiła pokrótce historię firmy, a także wyraziła gorące podziękowania Klientom, Kontrahentom, Inwestorom i Partnerom biznesowym, którzy przyczynili się do dzisiejszego sukcesu. Szczególne słowa podziękowania Pani Prezes skierowała do założycieli Ferro - Przewodniczących Rady Nadzorczej – Andrzeja Hołója i Jana Gniadka za możliwość współtworzenia mocnej marki i dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa. Kolejnym prelegentem był Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy Artur Depta, który przypomniał kluczowe dla rozwoju Ferro wydarzenia - udany debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz dołączenie do Grupy FERRO w 2011 roku czeskiej spółki NOVASERVIS. Wiceprezes Zarządu Dyrektor Handlowy Przemysław Szczygieł zaprezentował uczestnikom Konferencji dane dotyczące sprzedaży baterii i zaworów. Uroczyste wystąpienia podsumowała wypowiedź Zbigniewa Gonsiora, Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Marketingu. Zbigniew Gonsior omówił główne grupy produktowe FERRO, a także zapowiedział nowości – między innymi baterię będącą kontynuacją produktów oszczędzających wodę Ferro SlimAir, Aqua VitaeSet – baterie z 2 kanałami dla wody użytkowej i pitnej oraz nowoczesną linię designerskich baterii łazienkowych i kuchennych zaprojektowanych przez Marcina Jędrzaka.

Oficjalną część konferencji zakończył finał Promocji Maxymalne Obroty oraz wręczenie wyróżnień dla klientów Ferro. Główną nagrodą w Promocji Maxymalne Obroty organizowanej dla dystrybutorów, była Skoda Fabia w wersji limitowanej Monte Carlo. Wyróżnienia odebrały także firmy, które dzięki osiągnięciu bardzo wysokich obrotów w sprzedaży zdobyły tytuły: TOP Diamentowi. Podczas spotkania wręczono także certyfikaty za wieloletnią współpracę z FERRO.

Po zakończeniu Konferencji w foyer goście mogli spotkać się z przedstawicielami FERRO a także obejrzeć prezentowane nowości produktowe.

O godzinie 20.00 odbyła się uroczysta, jubileuszowa kolacja i bankiet, podczas którego założyciele firmy, a obecnie Przewodniczący Rady Nadzorczej - Andrzej Hołój i Jan Gniadek otrzymali pamiątkowe złote monety. W przerwie na uczestników czekał niezwykle atrakcyjny występ artystów z Teatru Roma. Obchody tej wyjątkowej rocznicy zakończyła trwająca do rana impreza taneczna.

Radość z sukcesu firmy udzielała się nie tylko przedstawicielom FERRO obecnym na uroczystości, ale i zaproszonym gościom, którzy chwalili organizację i atmosferę spotkania. A wszystko odbywało się we wspaniałej wiosennej scenerii, wśród rozkwitającej przyrody, która ze wszystkich stron otaczała malowniczo położony Hotel Ossa.FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »