Kultura, sztuka » Muzyka

Jubileuszowy Koncert Zespołu ŁZY

Jubileuszowy Koncert Zespołu ŁZY
Zobacz więcej zdjęć »
2 lutego w Hard Rock Cafe Warszawa odbędzie się koncert: „ŁZY i Przyjaciele”. Wśród gości, m.in. TITUS, Piotr Cugowski, Artur Gadowski, Anja Orthodox, Kabaret Młodych Panów, Michał „Jelonek” Jelonek…

15  lat obfitujących w przeboje,  tysiące koncertów  i wiele zawartych przyjaźni  to doskonała okazja do podziękowania tym , którzy zapisali się w kartach historii zespołu ŁZY,  to  także doskonały powód do dobrej muzycznej zabawy!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

 

 

Artyści, którzy zaśpiewają i zagrają razem z zespołem ŁZY to czołówka polskiego rocka. Wśród gości specjalnych, m.in.: Piotr Cugowski (Bracia), TITUS (Acid Drinkers), Artur Gadowski (IRA), Anja Orthodox (Closterkeller), Marek Piekarczyk (TSA), Krzysztof Wałecki (Vintage, ex-Oddział Zamknięty), zagra nietuzinkowy artysta- skrzypek Michał „Jelonek” Jelonek (m.in. Hunter, ANKH). Poczuciem humoru obdzieli nas Kabaret Młodych Panów.

Całość poprowadzi prezenter muzyczny, dziennikarz i przyjaciel zespołu ŁZY Marek Sierocki.

Zapraszamy także do skosztowania urodzinowego tortu, wspólnego grania i śpiewania.

Bilety: Eventim i Ticketpro. 32 zł - przedsprzedaż; 42 zł - w dniu koncertu

Więcej informacji na: www.lzy.pl

Kontakt: manager@lzy.pl, biuro@grupakreatywni.pl 

Zespół ŁZY –  nieustająco od 15 lat jeden z najlepszych zespołów koncertowych w Polsce. Na swoim koncie mają platynowe i złote płyty. Dotychczas ukazało się sześć albumów, z których trzy: „W związku z samotnością", „Nie czekaj na jutro" i „The Best Of 1996-2006" osiągnęły status Platynowej Płyty, a krążek „Jesteś jaki jesteś” „pokrył się” złotem. W 2011r. pojawił się premierowy album „Bez słów”,  w którym swój głos objawiła nowa, energetyczna, ze wszech miar utalentowana wokalistka zespołu Sara Chmiel.  Sara swój pierwszy koncert z zespołem wyśpiewała 10 stycznia 2011r. podczas WOŚP w Warszawie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kasia@grupakreatywni.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »