Firma » Biznes

Jula po raz czwarty odznaczona Gwiazdą Jakości Obsługi 2017

Jula po raz czwarty odznaczona Gwiazdą Jakości Obsługi 2017
Zobacz więcej zdjęć »
Szwedzka sieć multimarketów Jula po raz czwarty została uhonorowana przez polskich konsumentów prestiżowym tytułem Gwiazda Jakości Obsługi przyznawanym od dziesięciu lat przez Polski Program Jakości Obsługi.

Wyróżnienie nadawane jest na podstawie badań ankietowych oraz wystawianych przez cały rok opinii konsumentów na temat jakości obsługi w 45 tysiącach firm z ponad 200 branż.

Tradycyjnie, w Międzynarodowym Dniu Konsumenta, obchodzonym 15 marca, ogłaszane są wyniki Polskiego Programu Jakości Obsługi. W tym roku, Jula po raz kolejny znalazła się w gronie przedsiębiorstw najbardziej przyjaznych Klientom i zapewniających najwyższą jakość obsługi. 

Jula implementuje na polskim rynku szwedzkie wartości biznesowe: rzetelność, dobór i jakość produktów oraz wysoką jakość obsługi klienta, za którą regularnie od czterech lat otrzymuje tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi”.

Bardzo cieszymy się, że znaleźliśmy się już po raz czwarty w tak wąskim gronie zwycięzców. Tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi jest dla nas bardzo ważnym wyróżnieniem. Indywidualne podejście do każdego Klienta bowiem i zapewnienie najwyższej jakości – zarówno obsługi, jak i produktów – to dla marki Jula kluczowe wartości. Dołożymy wszelkich starań, aby stale zapewniać naszym klientom najwyższe standardy - mówi Tomasz Wienke, Country Manager Jula Polska.

O wyjątkowości nagrody świadczy fakt, iż przyznawana jest bezpośrednio przez klientów, którzy wystawiają firmie oceny i rekomendują ją innym konsumentom. Mechanizm programu Jakość Obsługi polega na tym, iż konsumenci dzielą się swymi opiniami na temat 45 000 firm z 200 branż na multiplatformie złożonej z portalu jakoscobslugi.pl oraz aplikacji mobilnej Premia360. Dodatkowo na próbie 1737 respondentów przeprowadzane jest badanie przy pomocy ankiet elektronicznych (CAWI). Te firmy, które uzyskają najwyższe noty, odznaczane są „Gwiazdą Jakości Obsługi”. Tegoroczna, X już edycja badania, trwała od 1.12.2015r. do 30.11.2016r.

Tytuł „Gwiazdy Jakości Obsługi” rozpoznawany jest przez ponad 10 milionów Polaków. Klienci preferują sprawdzone, rekomendowane przez innych marki, a z badań wynika, że mając do wyboru dwie podobne oferty, 8 na 10 konsumentów wybierze firmę wyróżnioną „Gwiazdą Jakości Obsługi”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JULA
http://www.jula.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »