Firma » Biznes

Jupik Aqua Sport Przebojem FMCG 2012!

Jupik Aqua Sport Przebojem FMCG 2012!
Zobacz więcej zdjęć »
Jupik Aqua Sport, nowy produkt stworzony pod marką Jupik, został wyróżniony nagrodą detalistów „Przebój FMCG 2012”.Produkowany przez Hoop Polska  Jupik Aqu Sport zyskał wśród handlowców detalicznych największe uznanie i zdobył pierwszą nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Przeboje FMCG 2011” w kategorii Produkt innowacyjny spożywczy.

Firma Hoop Polska wprowadziła na rynek Jupik Aqua Sport w marcu  2012. To funkcjonalny napój dla dzieci, wzbogacony witaminami. Jupik Aqua Sport kierowany jest do aktywnych dzieci, które lubią wszelkie formy ruchu - od piłki nożnej po taniec. Nowość produkowana jest w dwóch wersjach smakowych: malinowej i pomarańczowej.

Konkurs „Przeboje FMCG” przebiegał w dwóch etapach oceny produktów.

W pierwszym, jury składającym się z przedstawicieli zarówno rynku hurtowego, jak i detalicznego.- oceniało je pod kątem dostępności, wsparcia sprzedaży, innowacyjności, adekwatności ceny do jakości oraz opakowania. W drugim etapie, firma badawcza AC Nielsen, oceniała wskaźniki wolumenu, wartości sprzedaży, dystrybucji i rotacji uzyskane przez trzy produkty z największą liczbą punktów zdobytych w pierwszym etapie. Tak dobrane kryteria oceny zagwarantowały, że tytuły „Przebój FMCG 2012” powędrowały tylko do tych produktów, które pozwoliły uzyskać detalistom najwyższe zyski.

Tytuł „Przebój FMCG” jest przyznawany w konkursie magazynu „Życie Handlowe”.

***
Hoop Polska Sp. z o.o., wchodząca w skład grupy Kofola S.A. jest jednym z najważniejszych producentów napojów w Europie Środkowej. Firma w swoich 3 zakładach produkcyjnych w Bielsku-Podlaskim, Grodzisku Wielkopolskim i Kutnie zatrudnia ponad 600 pracowników.   

Portfolio produktów obejmuje m.in. napój Hoop Cola, soczyste napoje owocowe Jupi i Jupik,  napój gazowany i niegazowany Fruti, syropy Paola i Jarmark Polski oraz krystalicznie czyste  wody: mineralną Arctic i wodę smakową dla dzieci Jupik Aqua. Firma jest również znanym producentem napojów pod marką własną tzw. private labels.

Prezesem Zarządu Hoop Polska Sp. z o.o jest Martin Mateáš. W skład zarządu wchodzi również Simona Nováková - Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy spółki oraz Członkowie Zarządu: Marek Kmiecik – Dyrektor Marketingu, Paweł Wolnicki – Dyrektor Komercyjny i Rene Novotny – Dyrektor Operacyjny.


HOOP Polska
Więcej informacji Hoop Polska (PRESS BOX)


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »