Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Technologie » AGD - RTV

Just Dance 2019: mikołajkowy bonus od Prezenty Expert

Jesteś fanem gry Just Dance® 2019? Ucieszy Cię mikołajkowy prezent od sieci Prezenty Expert – bezpłatny dostęp do FIRE ON THE FLOOR - MICHELLE DELAMOR, którym wzbogacisz swoją playlistę utworów tanecznych. Z gratisowego kodu można korzystać do końca roku.

Sieć Prezenty Expert wspólnie z Ubisoft® przygotowała mikołajkową niespodziankę dla wszystkich użytkowników gry Just Dance® 2019. Wystarczy wpisać kod „JustDanceMediaExpert”, by po chwili cieszyć się nowym utworem w playliście - FIRE ON THE FLOOR - MICHELLE DELAMOR. Z bezpłatnej funkcjonalności mogą korzystać gracze, którzy już pierwsze kroki taneczne z Just Dance® 2019 mają za sobą, jak również i ci, którzy dopiero grę zakupią lub otrzymają w ramach świątecznych prezentów. Odblokowanie utworu powyższym kodem będzie możliwe do końca 2018 roku.

Just Dance® 2019 to kolejna edycja niezwykle popularnych gier rytmicznych, które już od kilku lat wydaje Ubisoft®. Celem gry jest podnoszenie swoich umiejętności tanecznych poprzez możliwie najwierniejsze odwzorowanie ruchów, które widzimy na ekranie telewizora. Do dyspozycji gracza jest 40 utworów muzycznych z różnymi układami tanecznymi. Od dziś do tej listy możemy dodać jeden utwór od sieci Prezenty Expert. Gra jest bez wątpienia pozycją obowiązkową w kolekcji wszystkich entuzjastów tańca, poszukiwaczy trendów choreograficznych i fanów aktywnej rozrywki przed konsolą lub komputerem.

Jak twierdzi Ubisoft®, Just Dance® 2019 rozpoznaje taneczne zwyczaje gracza i sugeruje konkretną zawartość, która może mu się spodobać. Dostępna jest gotowa playlista i rekomendacja na każdy nastrój i chwilę, dzięki czemu gracze mogą z łatwością personalizować swoje występy. Opcja jednoczesnej rozgrywki dla aż sześciu graczy z pewnością zapewni mnóstwo zabawy podczas spotkań z przyjaciółmi.

Najnowsze informacje dotyczące Just Dance 2019 są dostępne na stronie: www.justdancegame.com .

Media Expert
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (6)

 • avatar
  ~kaja 2018-12-23 17:10:50

  mój syn gra już od tygodnia. Nie mogę go od tego odkleić ;)

 • avatar
  ~marek 2018-12-17 21:25:39

  Całkiem fajny pomysł, ja kupiłem swoim dziewczynom na mikołajki :) bardzo zadowolone

 • avatar
  ~terko 2018-12-17 09:31:16

  no kozak gierka teraz preceniona o 300 zł więc po swietachjuz nie będzie opłacac się się kupować.

 • avatar
  ~poki 2018-12-14 13:41:10

  My bierzemy od razu z xboxem forzą i simsami u nich za 1100.

 • avatar
  ~kali 2018-12-10 08:07:22

  Moja córa strasznie tego chce, a syn fife :P

 • avatar
  ~nika 2018-12-08 14:30:07

  To po zakupie gry dopiero dostaje się hasło które odblokowuje piosenkę.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »