Technologie » Komputery

Kabel-Technik-Polska z systemem ERP wdrożonym przez grupę proALPHA

Kabel-Technik-Polska z systemem ERP wdrożonym przez grupę proALPHA
Zobacz więcej zdjęć »
rupa proALPHA europejski producent nowoczesnego, zaawansowanego oprogramowania do zarządzania produkcją dla firm przemysłowych i handlowych wdrożył system ERP proALPHA w Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o., firmie produkującej wiązki kablowe i szafy sterownicze m.in. dla producentów taboru kolejowego.

ie jest to pierwsze wdrożenie firmy proALPHA w tym obszarze, dlatego stworzony system uwzględnia jego specyfikę, jest „szyty na miarę” i charakteryzuje się ogromną efektywnością. Dzięki niemu znacząco wzrosła efektywność spółki, udało się w nowym systemie odzwierciedlić zasoby firmy, jak i procesy związane z działalnością produkcyjną oraz zarządzaniem. Możliwe stało się także automatyczne generowanie raportów, zarówno na potrzeby wewnętrzne jak i zewnętrzne spółki.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/kabel_technik_polska_z_systemem_erp_wdrozonym_przez_grupe_proalpha.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »