Dom » Wnętrza

Kabina prysznicowa Koło ULTRA - innowacje w dbaniu o czystość

Kabina prysznicowa Koło ULTRA - innowacje w dbaniu o czystość
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowsza kabina prysznicowa marki KOŁO skrywa przed naszym wzrokiem kilka zaskakujących tajemnic – przede wszystkim swoje innowacyjne rozwiązania. To dzięki nim utrzymanie czystości prysznica jest teraz ULTRA proste.


Widoczne elementy kabiny Koło ULTRA ograniczają się w zasadzie do lekkich, delikatnie zarysowanych profili oraz estetycznych uchwytów. Projektanci marki KOŁO postawili w przypadku tego produktu na maksymalne zredukowanie miejsc, w których mogłyby gromadzić się kurz, wilgoć i zabrudzenia. Pomagają w tym zamknięte profile, ukryte elementy mocujące oraz szkło z unikalną powłoką Reflex. Skutecznie ogranicza ona powstawanie zacieków i osadów na powierzchni kabiny, ułatwiając tym samym utrzymanie kabiny w idealnej czystości.

Profile pod znakiem prostoty
W kabinie Koło ULTRA dolny profil jest całkowicie zasłonięty i nie posiada żadnych zagłębień czy zakamarków, w których mógłby zbierać się bród. Tradycyjne łożyska zastąpiono tutaj systemem magnetycznego prowadzenia. Wilgoć i kurz nie mają dostępu również do górnych profili, które stanowią teraz jednolitą i prostą konstrukcję. Szynę, po której prowadzone są podwójnie łożyskowane rolki, całkowicie zasłonięto, w efekcie czego woda spływa tylko i wyłącznie po ściance, a kurz nie dostaje się pod osłonę.

Czystość w jednym ruchu
Ruchome drzwi kabiny przylegają do dolnego profilu dzięki działaniu magnesów neodymowych. Ich dolną część wystarczy lekko pchnąć jedną ręką, by drzwi miękko odsunąć. Udostępnioną w ten sposób przestrzeń można teraz przetrzeć dosłownie jednym ruchem. Rozwiązanie Push2Clean pozwala nie tylko skutecznie wyeliminować miejsca gromadzenia się zabrudzeń, ale też niezwykle upraszcza proces czyszczenia kabiny.

ULTRA bezpieczeństwo
Komfortowa łazienka powinna zapewniać bezpieczeństwo wszystkich użytkowników. Dlatego w konstrukcji kabiniy ULTRA zastosowano szkło hartowane o grubości 6 mm, pokryte specjalną folią ScreenGuard.  Dzięki tej innowacyjnej technologii, stosowanej w szybach samochodowych, ścianki kabiny są niezwykle odporne na uszkodzenia. Możemy mieć pewność, że nawet w przypadku mocnego uderzenia ciężkim i ostrym przedmiotem, zachowają swój kształt i nie rozpadną się na drobne, ostre kawałki. Uszkodzone szkło może więc pęknąć, lecz nie pokruszy się, zapewniając nam jeszcze lepszą ochronę przed skaleczeniem.

Przemyślane i praktyczne dodatki

Kabina Koło ULTRA dostępna jest w wersji kwadratowej i półokrągłej. Każda z nich charakteryzuje się nie tylko eleganckimi profilami – mamy też estetyczne i solidne uchwyty metalowe z chromowanym wykończeniem. Znajdziemy je zarówno po wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie ruchomej ścianki. Całkowicie niewidoczne mocowania dodatkowo podkreślają estetykę kabiny.

W kabinie Koło ULTRA znajdziemy też funkcjonalne zawieszki montowane na górnym profilu. Można je wykorzystać do powieszenia przy kabinie szlafroka (na zewnątrz) lub dodatkowych przyborów toaletowych (wewnątrz).


Kabina prysznicowa KOŁO ULTRA


 
Wilgoć i kurz nie mają dostępu do zasłoniętych profili kabiny KOŁO ULTRA


System Push2Clean ułatwia dostęp do dolnego profilu kabiny KOŁO ULTRA


Dzięki folii ScreenGuard w przypadku pęknięcia ścianki szkło nie kruszy się


Kabina KOŁO ULTRA z zawieszkąSanitec KOŁO jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w branży wyposażenia łazienek. Firma od ponad 50 lat konsekwentnie dąży do zapewniania wyrobów najwyższej jakości, dzięki czemu w swojej branży wyrobiła sobie pozycję lidera innowacyjnych rozwiązań. Od roku 1993 należy do międzynarodowej Grupy Sanitec – największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Oferta Sanitec Koło wzbogacona jest o nowoczesne modele wanien i brodzików akrylowych, innowacyjnych kabin prysznicowych i bezkołnierzowych misek toaletowych oraz modnych mebli łazienkowych. W portfolio firmy znajdują się takie marki jak KOŁO, Keramag i Keramag Design.
Produkty Sanitec KOŁO są połączeniem nowoczesnych technologii, przemyślanych rozwiązań i atrakcyjnego wzornictwa. Dzięki temu firma cieszy się zaufaniem klientów i partnerów, a jej wyroby są nagradzane i doceniane na forum międzynarodowym.
Więcej informacji o firmie: www.kolo.com.pl


Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »