Dom » Wnętrza

Kafelki … nie tylko do łazienki!

Kafelki … nie tylko do łazienki!
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli kafelki kojarzą Ci się tylko z łazienką, najwyższy czas zmienić zdanie. Kamień i gres to topowe materiały, wykorzystywane do zagospodarowania i dekoracji każdego wnętrza. Firma Kuchinox wprowadziła właśnie na rynek dwie nowości - kafle Cristal oraz kafle Woodlike.

Cristal to kafle o modnych dużych, bo aż 60x60 lub 80x80 cm wymiarach, wykonane w technologii podwójnego zasypu z zastosowaniem kryształów, które nadają trójwymiarowy efekt powierzchni. Cristal stanowią reprezentacyjne, ale neutralne tło dla nowoczesnego wyposażenia, zaaranżowanego szczególnie w stylu minimalistycznym.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Jeśli zastanawiamy się nad zagospodarowaniem posadzki na patio, tarasie czy balkonie, kafelki takie jak Cristal okażą się trafioną decyzją. Mrozoodporne, nieścieralne i łatwe do utrzymania w czystości, gwarantują wiele lat intensywnego użytkowania. Mogą byś stosowane także na ścianie.

Cristal dostępne są w dwóch wspominanych już wymiarach 60x60 lub 80x80 cm, w cenie ok. 80 zł/m2.

Druga nowość – kafle Woodlike są idealną imitacją drewnianych paneli podłogowych z doskonałym odwzorowaniem kolorystyki, grafiki oraz powierzchni drewna dębowego. Można stosować je dosłownie wszędzie: na korytarzu, w salonie, w kuchni oraz w łazience… dzięki podobieństwu do litego drewna dodadzą każdemu wnętrzu klasy. Kafle Woodlike świetnie sprawdzą się w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym a także na ścianach oraz jako dekoracyjny element architektoniczny.

Dostępne są w trzech kolorach. Kafle mają wymiar  15x90cm a m2  kosztuje ok. 110 zł.

www.kuchinox.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamila Nowakowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »