Technologie » Internet

Kafito w czołówce wg badań Gemius

Kafito w czołówce wg badań Gemius
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Katalogowe Kafito znalazło się w rankingu opublikowanym 11 lutego br. przez niezależną firmę badawczą Gemius. Tym samym dołączyło do grona najczęściej uczęszczanych witryn katalogowych, takich jak: Onet, Wirtualna Polska czy Start24.

Ranking firmy Gemius jest jednym z najbardziej wiarygodnych i prestiżowych tego typu zestawień w Polsce. Badania prowadzone przez firmę pozwalają mierzyć popularność i stosunek użytkowników do rozwiązań internetowych i produktów technicznych, takich jak m.in.: przeglądarki i wyszukiwarki internetowe, systemy operacyjne, urządzenia mobilne, a nawet najczęściej stosowane rozdzielczości ekranów czy głębie kolorów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ranking katalogów obliczany jest na podstawie procentowej liczby wejść dokonanych poprzez odsyłacze zamieszczone na stronach katalogowych. Zatem im wyższa średnia wejść tym większa szansa na pojawienie się w zestawieniu.

Centrum Katalogowe Kafito zajęło w rankingu 20 miejsce, co stanowi prestiżowe wyróżnienie na tle kilkudziesięciu tysięcy polskich witryn katalogowych istniejących w Internecie. Założony w 2008 roku serwis Kafito jest jednocześnie jednym z najmłodszych w zestawieniu. W rankingu tym bezkonkurencyjne okazały się działające już od prawie 15 lat Onet i Wirtualna Polska.

- Pojawienie się w rankingu Gemius to sukces, na który złożyła się praca całego zespołu Kafito, zarówno informatyków, administratorów, jak i użytkowników. Wierzę, że nasza obecność wśród potentatów na polskim rynku katalogów internetowych będzie motywacją do dalszego wysiłku - twierdzi Sławomir Połomski, administrator serwisu.

Mimo swej krótkiej działalności serwis Kafito został wcześniej doceniony uzyskując w 2009 roku rangę Katalogu VIP w Spisie Katalogów SEO. Jest to również jeden z najdynamiczniej rozwijających się katalogów, który na dzień dzisiejszy dostępny jest w 32 wersjach językowych. Obok podstawowej domeny kafito.com, katalog występuje również w trzech domenach narodowych (kafito.pl, kafito.cz oraz kafito.de). Centrum Katalogowe Kafito jest jednym z czterech głównych serwisów działających w ramach Grupy Kafito. Oprócz katalogu składa się ona jeszcze z forum wielotematycznego - eGadki, serwisu rozrywkowego - Ejoo oraz centrum prasowego - CentrumPR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (3)

 • Bks
  Bks 2010-02-12 22:39:37

  Witam, jestem nowym użytkownikiem katalogu kafito.pl i dodałem do niego kilka swoich stron i szczerze mówiąc zaskoczyła mnie wiadomość o tym, że kafito jest jednym z najlepszych katalogów w Polsce. Powodzenia w dalszych sukcesach!

 • DD
  DD 2010-02-12 22:32:21

  A można wiedzieć jakie są wymagania żeby znaleźć się w takim rankingu?

 • Rafal
  Rafal 2010-02-12 22:20:09

  No ładnie ładnie, gratuluję sukcesu!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »