Firma » Reklama

Kalendarz A5 - świetny organizer i pomoc dla zabieganych

Kalendarz A5 - świetny organizer i pomoc dla zabieganych
Zobacz więcej zdjęć »
Klasyczne książkowe kalendarze nie wychodzą z mody. Choć można by się spodziewać, że w dobie elektronicznych urządzeń i gadżetów znikną bezpowrotnie, nic bardziej mylnego. Mają się świetnie i z każdym rokiem zyskują na popularności.

Moda na planowanie, porządkowanie oraz potrzeba kontroli nad rosnącą liczbą zajęć, projektów i zadań do wykonania powoduje, że chętnie sięgamy po plannery i kalendarze. Popularnością wciąż cieszy się tradycyjny kalendarz książkowy format A5 – wygodny i podręczny będzie najlepszą propozycją dla zabieganych.Kalendarze dzienne i tygodniowe

O funkcjonalności kalendarza decyduje jego dopasowanie do potrzeb. Dla studenta wystarczający będzie cieńszy kalendarz tygodniowy, by mógł zaznaczyć kilka istotnych dla siebie dat egzaminów czy kolokwiów. Dla osoby mającej na głowie bardzo dużo obowiązków i zadań odpowiedni będzie dzienny kalendarz A5, najlepiej z podziałką godzinową. Będzie cięższy i grubszy, dzięki czemu pomieści wszystkie potrzebne zapiski i notatki, nie pozwalając zapomnieć o ważnych spotkaniach i terminach.

W większości kalendarzy znajduje się skrócony terminarz, czasem obejmujący dwa kolejne lata, będący planem całego roku w pigułce lub uproszczonym kalendarzem – zestawem okienek przed każdym z miesięcy. Na ostatnich stronach znajdziemy skorowidz i notatnik, co sprawi, że nie będzie potrzeby noszenia dodatkowego notesu na ważne adresy i telefony.Ładne i praktyczne gadżety – kalendarze firmowe i spersonalizowane książeczki

Oryginalna, kolorowa lub stylowa okładka, dodatkowa zakładka, w klasycznej formie często oddaje naszą miłość do ładnych przedmiotów, które odpowiadają każdemu gustowi. Taki powinien być również kalendarz – cieszyć oko i być pełen praktycznych rozwiązań. Antra tworzy doskonałej jakości kalendarze dla firm, praktyczne plannery dla niej i dla niego i wiele innych funkcjonalnych akcesoriów.

Dobry kalendarz jest bowiem nie tylko użyteczny, ale i podoba się właścicielowi. To w nim notowane będą najistotniejsze wydarzenia, to on pomoże uporządkować codzienny chaos i nie zagubić ważnych informacji. To on wreszcie będzie wiernym towarzyszem konferencji, prezentacji czy spotkań z klientami. Wiedzą o tym właściciele firm, którzy chętnie zaopatrują swoich pracowników w eleganckie kalendarze firmowe.Kalendarz książkowy, format A5 – wielkość idealna

Kalendarze formatu A5 będą doskonałym rozwiązaniem dla każdego. Wielkością przypominają zeszyt lub książeczkę i nie zajmą zbyt dużo miejsca na półce. We wnętrzu znajdzie się przestrzeń na bieżące notatki dotyczące spraw domowych, oznaczenie ważnych wydarzeń rodzinnych, biznesowe zapiski czy . Kalendarz książkowy format A5 będzie najlepszym wyborem dla osób ceniących wygodę, poręczność i wyjątkowy design.

Kalendarz A5 świetnie prezentuje się w skórzanych i skóropodobnych okładkach oraz modnych szarych i ekologicznych sztywnych obwolutach. Wielość modeli pozwala na wybór – od artystycznych i minimalistycznych motywów po kolorowe okładki lub barwione brzegi kartek. Do niektórych kalendarzy są dołączone długopisy z miejscem na ich przytwierdzenie – to świetna propozycja dla tych, którzy lubią mieć pod ręką przydatne przedmioty.Kalendarze dla firm – sprawdzony prezent pomagający zorganizować pracę

Dobra organizacja pracy to podstawa efektywności i gwarancja skuteczności – wie to każdy przedsiębiorca. Dlatego kalendarze dla firm wciąż cieszą się popularnością i są jednym z najciekawszych oraz najbardziej praktycznych prezentów dla pracowników. Dobre kalendarze firmowe podarowane na Mikołajki czy jako upominek kończący kolejny rok w firmie przydadzą się każdemu. Ładny i trwały kalendarz A5 to podarunek, który z pewnością nigdy nie zasłuży na miano nietrafionego prezentu.

Kalendarze dla firm, jak i osobiste plannery, warto personalizować. Zamówione w wersji z logo przedsiębiorstwa lub ozdobione istotnym symbolem zwiększą swoją wartość i zyskają w oczach pracowników. Tłoczenie, grawerowanie czy nadruk na powierzchni to świetny sposób na nadanie upominkowi znaczenia. Firmowy kalendarz wysokiej jakości to nie tylko elegancki upominek, lecz także forma promocji firmy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »