Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Dom » Wnętrza

Kalendarz WIŚNIOWSKI doceniony przez znawców sztuki

Kalendarz WIŚNIOWSKI doceniony przez znawców sztuki
Zobacz więcej zdjęć »
Kalendarz WIŚNIOWSKI 2016 został jednym z laureatów Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy Zoom Art.

Grono jurorskie wyróżniło go spośród blisko setki zgłoszeń, przyznając wyróżnienie i III miejsce za najlepsze fotografie.

Kalendarz WIŚNIOWSKI 2016 – TECHNOLOGIA. MATERIAŁY. JAKOŚĆ tworzą odważne stylizacje, emanujący siłą i pewnością siebie modele oraz surowe industrialne wnętrza hal produkcyjnych. Odbiorcy odnajdują w nim potęgę technologii, precyzję wykonania oraz jakość materiałów. Unikatowe fotografie skłaniają do kreatywnych interpretacji i pokazują, jak piękno ludzkiego ciała może współgrać z nowoczesną technologią.

Publikację firmy WIŚNIOWSKI doceniło grono jurorskie złożone ze specjalistów marketingu, grafików i fotografów. Podczas gali finałowej w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach organizatorzy wręczyli przedstawicielom firmy WIŚNIOWSKI wyróżnienie w kategorii kalendarzy wieloplanszowych oraz statuetkę za III miejsce w kategorii najlepszych fotografii. O zdjęciach zawartych w kalendarzu z uznaniem wypowiadali się organizatorzy festiwalu oraz przedstawicielki świata fotografii – Katarzyna Paskuda i Lidia Popiel.

- Firmę WIŚNIOWSKI cechuje głębsze spojrzenie na design. Sztuka jest dla nas inspiracją. Nasze przywiązanie do estetyki chcieliśmy zaznaczyć właśnie w kalendarzu tak, by każdy kto z niego korzysta wiedział, że WIŚNIOWSKI to nie tylko jakość i funkcjonalność, ale również nowoczesne wzornictwo, zapewniające komfort estetyczny – mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI, pomysłodawczyni projektu kalendarza.WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)
www.wisniowski.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »