Firma » Biznes

KaMODUS pozyskał doświadczonego wydawcę

KaMODUS pozyskał doświadczonego wydawcę
Zobacz więcej zdjęć »
Katarzyna E. Kizer objęła stanowisko PR managera w agencji public relations KaMODUS.

Katarzyna E. Kizer objęła stanowisko PR managera w agencji public relations KaMODUS. Wcześniej pracowała w prasie branżowej jako redaktor naczelna (Nail Pro, Wiadomości Turystyczne) oraz zastępca redaktora naczelnego (Beauty Forum, Body Life). Ma ponad 10 lat doświadczeń zawodowych w branży wydawniczej, dziennikarstwie oraz w organizowaniu dużych imprez, w tym konferencji i targów branżowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W KaMODUS będzie managerem w zespole Health&Beauty, jak również będzie rozwijała działania w zakresie Custom Publishing oraz realizowała projekty dla nowych klientów agencji. Jest absolwentką politologii ze specjalnością dziennikarstwa na UJ.

Agencja KaMODUS www.kamodus.pl oferuje pełen zakres usług w zakresie public relations i działań promocyjnych. Tworzy ją zespół managerów oraz specjalistów PR i marketingu, mających od kilku do kilkunastu lat doświadczeń zawodowych. Agencja pracuje dla takich klientów, jak GOSH Cosmetics, Pierre Fabre, BUDIMEX Danwood, PLAST TEAM, PANACEUM International, QPHARMA czy Centrum Informacji Gospodarczej. Managerowie KaMODUS są również wykładowcami podyplomowych studiów PR na warszawskich uczelniach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »