Dom » Wnętrza

Kąpiel w nowoczesnej oprawie

Kąpiel w nowoczesnej oprawie
Zobacz więcej zdjęć »
Urządzając łazienkę czasami musimy wybrać pomiędzy produktem przyciągającym uwagę czystą formą, a takim, który kusi mnogością funkcji.

Marka Deante rozwiązała ten problem, oferując nowość dla miłośników relaksujących kąpieli pod prysznicem. Głowice Floks łączą nowoczesny styl i wysoką funkcjonalność.

Nowość od Deante powstała z myślą o zróżnicowanych potrzebach klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Kolekcja Floks składa się bowiem z trzech modeli. Kwadratowa głowica z 64 punktami natryskowymi o wymiarach 200 x 200 mm świetnie sprawdzi się w niewielkiej kabinie o geometrycznych kształtach. Z kolei okrągły model to propozycja dla miłośników obłości. Głowica o średnicy 300 mm ze 132 punktami natryskowymi będzie świetnie prezentować się w kabinach opartych na planie koła. Większy, prostokątny model o wymiarach 400 x 300 mm, wyposażony aż w 234 punkty natryskowe, to odpowiedni wybór dla tych, którzy dysponują większą przestrzenią i gustują w kanciastych formach.
 
Głowice natryskowe Floks to nie tylko wysokie walory estetyczne. Produkty są ultra-cienkie, bowiem zostały wykonane z 4 mm stali chromowanej. Wpływa to na szybkość reakcji oraz ograniczony do minimum czas skapywania wody po kąpieli, co bezpośrednio przekłada się na jej małe zużycie. Dodatkowo, wszystkie z proponowanych głowic zostały wyposażone w system anti-calc, dzięki któremu można w łatwy sposób pozbyć się osadu gromadzącego się w dyszach.

Głowice Floks można uzupełnić o inne elementy z tej samej serii. W skład kolekcji wchodzą także baterie: umywalkowa stojąca z podwyższonym korpusem, umywalkowa stojąca, umywalkowa z wylewką „U”, wannowa ścienna, natryskowa i bidetowa. Razem stworzą one spójną łazienkową aranżację.
Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje
z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.


Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »