Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Firma » Praca

Kariera w szczecińskim SATURNIE

Sieć Saturna przygotowuje się do otwarcia jesienią br. kolejnego sklepu, zlokalizowanego w CH Kaskada w Szczecinie. Dla osób ambitnych rysują się perspektywy związania kariery zawodowej z międzynarodową grupą handlową.

Dla mieszkańców Szczecina otwarcie sklepu Saturn oznacza łatwy dostęp do najszerszej oferty elektroniki użytkowej w najniższych cenach, ale nie tylko! Dla wielu osób to również perspektywy rozpoczęcia przygody zawodowej w zespole najlepszych doradców branży elektroniki użytkowej.

Saturn zakończył rekrutację na stanowiska kierownicze, a obecnie poszukuje:

- doradców fachowych;
- pracowników działu obsługi klienta;
- kasjerek/kasjerów;
- pracowników magazynu.


Sieć SATURN jest cenionym pracodawcą, który dba o dobre relacje pracownicze. Każda z zatrudnionych osób otrzyma konkurencyjne na rynku wynagrodzenie oraz przejdzie cykl specjalistycznych szkoleń przygotowujących do pracy w markecie.

Wysoki poziom obsługi jest jednym z powodów, dla których sieć marketów SATURN trzykrotnie otrzymała złote godło w konkursie Laur Konsumenta (ostatnio w 2010 roku). Oferty można kierować na adres: Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa; e-mail: rekrutacja@media-saturn.com, z dopiskiem „SZCZECIN” i nazwą stanowiska lub zamieścić na stronie.SATURN to sieć marketów z elektroniką użytkową, znana z szerokiego asortymentu i przystępnych cen. Obecnie w Polsce działa 15 marketów SATURN. Marka oferuje sprzęt elektroniczny, artykuły gospodarstwa domowego, sprzęt komputerowy oraz duży wybór produktów z kategorii fotografii i telekomunikacji. Sklepy SATURN słyną także z rozwiniętej oferty muzycznej i filmowej.

SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »