Gospodarka » Żywność

Kartacze z mięsem Jawo w nowym opakowaniu

Kartacze z mięsem Jawo w nowym opakowaniu
Zobacz więcej zdjęć »
Wszystkim, którzy chcieliby zasmakować tego tradycyjnego dania, a nie mają czasu, aby przygotować je własnoręcznie z pomocą przychodzi firma Jawo, która posiada w ofercie pyszne kartacze przygotowane wg tradycyjnej receptury. Wystarczy 7 minut, aby można było cieszyć się ich doskonałym smakiem

Kartacze, nazywane również cepelinami znane są przede wszystkim w północno-wschodniej Polsce. To potrawa regionalna, której podstawowym składnikiem są ziemniaki i dobrze doprawione mięso. Wyglądem przypominają nieco pyzy z mięsem, ale smakują trochę inaczej i różnią się od nich również kształtem – są większe i bardziej owalne. Wykonanie kartaczy jest dość trudne, czasochłonne i wymaga wprawy, dlatego najczęściej goszczą na stołach prawdziwych gospodyń znających się na kuchni.

Wszystkim, którzy chcieliby zasmakować tego tradycyjnego dania, a nie mają czasu, aby przygotować je własnoręcznie z pomocą przychodzi firma Jawo, która posiada w ofercie pyszne kartacze przygotowane wg tradycyjnej receptury. Wystarczy jedynie 7 minut, aby można było cieszyć się ich doskonałym smakiem. Kartacze Jawo wyróżniają się idealnie przyprawionym, aromatycznym nadzieniem mięsnym z wołowiny i wieprzowiny z dodatkiem cebuli i suszonych warzyw. Doskonale smakują zarówno w wersji z sosem i surówką, jak i jako samodzielne danie, okraszone przysmażoną cebulką, boczkiem czy skwarkami. Produkt charakteryzuje się niską zawartością soli.

Warto podkreślić, że kartacze z mięsem Jawo zostały docenione przez MRiRW i wyróżnione znakiem „Poznaj Dobrą Żywność”

 

Firma: Jawo Sp. z o.o.

Produkt: Kartacze z mięsem Jawo

Gramatura: 480 g

Cena: ok. 6,8 zł

 

* Jawo Sp. z o.o. to znany polski producent dań mrożonych przygotowywanych  na bazie mąki i ziemniaków. Specjalizuje się w ręcznej produkcji dań mrożonych, m.in. pierogów, knedli, kopytek, klusek, krokietów i naleśników. W ofercie detalicznej Jawo znajduje się kilkadziesiąt pozycji. Misją firmy jest produkowanie smacznej i zdrowej żywności. Produkty Jawo nie zawierają sztucznych konserwantów, tłuszczów roślinnych utwardzonych i przygotowane są według sprawdzonych receptur ze składników najwyższej jakości, pozyskiwanych od renomowanych producentów. Wg badań polskiego rynku spożywczego prowadzonych przez firmę Nielsen Jawo jest w czołówce producentów mających najwyższe udziały rynkowe w kategorii produktów na bazie mąki i ziemniaków. Firma była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana w wielu konkursach branżowych. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »