Technologie » Komputery

Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac kompatybilny z Mac OS X Lion

Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac kompatybilny z Mac OS X Lion
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab informuje o opublikowaniu uaktualnienia dla oprogramowania Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac, dzięki któremu rozwiązanie jest w pełni kompatybilne z wprowadzonym niedawno na rynek systemem operacyjnym Mac OS X Lion firmy Apple.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac wykorzystuje metody ochrony przy użyciu sygnatur zagrożeń, jak również zaawansowane technologie wykrywania w oparciu o chmurę w celu zapewnienia użytkownikom komputerów Mac ochrony przed nowymi i nieznanymi zagrożeniami. Produkt skutecznie identyfikuje i usuwa szkodliwe oprogramowanie przeznaczone nie tylko dla Mac OS X, ale również dla systemu Microsoft Windows i Linux, zapobiegając rozprzestrzenianiu się szkodliwego oprogramowania w wieloplatformowych sieciach komputerowych. Wprowadzony do sprzedaży na początku 2011 r., Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac stał się jednym z najpopularniejszych rozwiązań bezpieczeństwa dla platformy firmy Apple.

Mac OS X Lion to całkowicie nowa wersja systemu operacyjnego firmy Apple, wprowadzająca wiele ważnych zmian. Dlatego Kaspersky Lab niezwłocznie uaktualnił swoje oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac, by zapewniać skuteczną ochronę użytkownikom, którzy już zdecydowali się przejść na nowy system operacyjny.

Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac jest wyposażony w system automatycznej aktualizacji, dzięki któremu nowa wersja została niezauważalnie pobrana i zainstalowana u wszystkich użytkowników posiadających połączenie z Internetem.

Więcej informacji o programie Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac można znaleźć na stronie http://www.kaspersky.pl/kmac.     

Najnowszą wersję programu Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac można pobrać na stronie http://www.kaspersky.pl/download.html?s=prod_download&prod_id=177.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »