Technologie » Komputery

Kaspersky Internet Security 2009 wygrywa test w magazynie ComputerBild

Kaspersky Internet Security 2009 wygrywa test w magazynie ComputerBild
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o odniesieniu zwycięstwa w teście przeprowadzonym przez popularny europejski magazyn ComputerBild.

Kaspersky Internet Security 2009 pokonał konkurencję wykazując najwyższą jakość wykrywania i zajął pierwsze miejsce. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Wyniki testu opublikowano w grudniowym numerze magazynu. Testowa stawka obejmowała, poza programem Kaspersky Internet Security 2009, dziewięć rozwiązań, w tym: Norton Internet Security, G Data Internet Security oraz BitDefender Internet Security. Produkt Kaspersky Lab wykrył i usunął ponad 379 000 szkodliwych programów wykorzystanych w testowej kolekcji a jego skuteczność została skalkulowana na poziomie 99,24%. 

Kaspersky Internet Security 2009 otrzymał dodatkowe punkty za moduł ochrony proaktywnej wykorzystywany do blokowania nieznanych zagrożeń. Przy użyciu mechanizmów kontroli aktywności aplikacja wykryła i zablokowała 55% "nieznanych" zagrożeń, których sygnatury zostały celowo usunięte z baz danych programu przez testerów. "Bloker zachowań zintegrowany z najnowszym rozwiązaniem antywirusowym z Moskwy okazał się być najefektywniejszy z całej testowej stawki", napisali eksperci z ComputerBild. “Kaspersky ustanowił nowy standard w dziedzinie wykrywania szkodliwych programów w oparciu o ich zachowanie.” 

Zapora sieciowa, w którą wyposażone jest rozwiązanie Kaspersky Lab była jedną z najskuteczniejszych przetestowanych przez ComputerBild i oferowała w teście nie tylko ochronę przed atakami sieciowymi, ale także skuteczne zabezpieczenie danych użytkownika przed zdalną kradzieżą. Filtr antyspamowy także zaprezentował maksymalną skuteczność. Co więcej, eksperci z ComputerBild uznali, że Kaspersky Internet Security 2009 wywołuje minimalny wpływ na wydajność systemu operacyjnego. “Kaspersky Internet Security 2009 łączy łatwość użytkowania z maksymalną skutecznością w swojej klasie, co czyni z niego doskonałe rozwiązanie dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.” 

Produkty do ochrony użytkowników indywidualnych z linii 2009 opublikowane przez Kaspersky Lab w połowie 2008 roku wykorzystują nowy silnik antywirusowy, który znacznie zwiększa prędkość skanowania systemu bez jakichkolwiek kompromisów w dziedzinie skuteczności ochrony. Kaspersky Internet Security 2009 zawiera innowacyjny moduł filtrowania aktywności aplikacji oparty na technologii HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) wraz z ulepszoną zaporą sieciową, modułem antyspamowym oraz kontroli rodzicielskiej. Rozwiązanie zapewnia skuteczną i bezpieczną ochronę użytkowników Internetu. 

Więcej informacji o nowej generacji produktów firmy Kaspersky Lab dla użytkowników indywidualnych można znaleźć na stronie: http://www.kaspersky.pl/wersja2009.html. 

W celu przetestowania produktów Kaspersky Lab z linii 2009 można skorzystać z bezpłatnych wersji trial. Znajdują się one na stronie: http://www.kaspersky.pl/download.html?s=trial.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »