Technologie » Komputery

Kaspersky Internet Security 2010 otrzymuje 6 certyfikatów Intela

Kaspersky Internet Security 2010 otrzymuje 6 certyfikatów Intela
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab informuje, że program Kaspersky Internet Security 2010 zdał test kompatybilności z zaawansowanymi technologiami procesorowymi firmy Intel.

Przyznane przez firmę Intel logotypy świadczą o tym, że flagowy produkt firmy Kaspersky Lab jest w pełni kompatybilny z następującymi procesorami: Intel® CoreTM2 Duo, Intel® CoreTM2 Duo Extreme, Intel® CoreTM2 Quad, Intel® CoreTM i7, Intel® CoreTM i7 Extreme oraz Intel® Centrino® Duo. Logotypy te potwierdzają, że produkty firmy Kaspersky Lab są idealnie dostosowane do możliwości obliczeniowych tych procesorów dzięki wykorzystaniu wielordzeniowych architektur i technologii Intel® Hyper-Threading.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Podczas tworzenia programu Kaspersky Internet Security 2010 specjaliści z firmy Kaspersky Lab wykorzystywali dostarczane przez firmę Intel narzędzia do tworzenia aplikacji dla platform wielordzeniowych. Narzędzia te pomogły zwiększyć wydajność wykorzystywania przez program Kaspersky Internet Security 2010 zasobów każdego rdzenia procesora oraz usprawniły podział zadań między rdzeniami. Takie podejście umożliwia osiągnięcie przez oprogramowanie maksymalnej wydajności, zapewniając szybkie przetwarzanie w połączeniu z minimalnym zużyciem zasobów.

"Intel jest czołowym producentem mikroprocesorów komputerowych. To, że nasz nowy produkt uzyskał certyfikaty zgodności z procesorami Intela, jest dla nas dużym osiągnięciem" - powiedział Nikołaj Griebiennikow, dyrektor ds. technologii w Kaspersky Lab. "Technologia wielordzeniowa jest kluczem do zwiększenia wydajności współczesnych komputerów. Jednak dodatkową wydajność można uzyskać tylko poprzez odpowiednie zoptymalizowanie oprogramowania. Prowadzimy aktywne badania na tym obszarze, a kompatybilność z wieloprocesorową technologią jest dla nas podstawą osiągnięcia w przyszłości zrównoważonego wzrostu". Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »