Technologie » Komputery

Kaspersky Internet Security 2012 produktem roku 2011 wg redakcji polskiej edycji magazynu PC World

Kaspersky Internet Security 2012 produktem roku 2011 wg redakcji polskiej edycji magazynu PC World
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab Polska informuje, że flagowy produkt firmy – Kaspersky Internet Security 2012 – został uhonorowany wyróżnieniem "Produkt Roku 2011" przez redakcję polskiej edycji magazynu PC World.

"Produkt Roku" to coroczne wyróżnienie, które magazyn PC World przyznaje najciekawszym produktom, technologiom oraz usługom, jakie pojawiły się na rynku w czasie ostatnich 12 miesięcy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tytuł przyznawany jest w oparciu o liczne kryteria, z których najważniejszym jest ocena wynikająca ze szczegółowego testu przeprowadzonego w laboratorium PC World. Redakcja wybiera ponadto technologie i usługi, które wywarły szczególny wpływ na rozwój rynku IT w obszarze konsumenckim. Znak "Produkt Roku PC World" to gwarancja najwyższej jakości oraz symbol postępu w dziedzinie rozwiązań technologicznych, usług i oprogramowania.

"Produkt Roku to prestiżowe wyróżnienie, które jest dla nas ukoronowaniem ciężkiej pracy, jaką wkładamy w tworzenie unikatowych technologii do ochrony danych" – mówi Piotr Kupczyk, dyrektor działu prasowego, Kaspersky Lab Polska. "Kaspersky Internet Security 2012 znalazł się w plebiscycie PC Worlda po przejściu szczegółowego testu redakcyjnego i bardzo cieszy nas to, że jego wynik pozwolił naszej aplikacji zakwalifikować się do grona najlepszych produktów na polskim rynku".

Informacje o wszystkich produktach, które zostały uhonorowane wyróżnieniem "Produkt Roku PC World", znajdują się na stronie http://pcworld.pl/produktroku. Na stronie tej można także głosować na produkty w plebiscycie czytelników.

Informacje o Kaspersky Internet Security 2012
Kaspersky Internet Security 2012 oferuje to, co najlepsze z dwóch światów - ochronę hybrydową, która łączy możliwości i moc obliczeniową chmury z mechanizmami działającymi na komputerze użytkownika. Współpraca tych technologii pozwala na zapewnienie użytkownikom ochrony o niezrównanej efektywności i szybkości, przy jednoczesnym zminimalizowaniu obciążenia systemu. Po zainstalowaniu Kaspersky Internet Security 2012 komputer i przechowywane na nim dane będą bezpieczne, niezależnie od tego, z jakimi typami plików użytkownik pracuje, jak często korzysta z internetu oraz z jakiego miejsca łączy się z nim – z domu lub za pośrednictwem publicznego punktu dostępowego. Więcej informacji o Kaspersky Internet Security 2012 można znaleźć na stronie http://kaspersky.pl/2012.
 
Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »