Technologie » Komputery

Kaspersky Internet Security multi-device produktem roku 2013

Kaspersky Internet Security multi-device produktem roku 2013
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab Polska informuje, że produkt firmy - Kaspersky Internet Security multi-device – został uhonorowany wyróżnieniem „Produkt Roku 2013” przez redakcję polskiej edycji magazynu PC World.

„Produkt Roku” to coroczne wyróżnienie, które magazyn PC World przyznaje najciekawszym produktom, technologiom oraz usługom, jakie pojawiły się na rynku w czasie ostatnich 12 miesięcy. Tytuł przyznawany jest w oparciu o liczne kryteria, z których najważniejszym jest ocena wynikająca ze szczegółowego testu przeprowadzonego w laboratorium PC World. Redakcja wybiera ponadto technologie i usługi, które wywarły szczególny wpływ na rozwój rynku IT w obszarze konsumenckim. Znak „Produkt Roku PC World” to gwarancja najwyższej jakości oraz symbol postępu w dziedzinie rozwiązań technologicznych, usług i oprogramowania. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:„Produkt Roku to prestiżowe wyróżnienie, które jest dla nas ukoronowaniem ciężkiej pracy, jaką wkładamy w tworzenie unikatowych technologii do ochrony danych” – mówi Piotr Kupczyk, dyrektor biura komunikacji z mediami, Kaspersky Lab Polska. „Kaspersky Internet Security multi-device znalazł się w plebiscycie PC Worlda po przejściu szczegółowego testu redakcyjnego i bardzo cieszy nas to, że jego wynik pozwolił naszej aplikacji zakwalifikować się do grona najlepszych produktów na polskim rynku”. 

 

Informacje o wszystkich produktach, które zostały uhonorowane wyróżnieniem „Produkt Roku 2013”, znajdują się w najnowszym wydaniu magazynu PC World (1/2014). 

 

Informacje o Kaspersky Internet Security multi-device

 

Kaspersky Internet Security multi-device to wieloplatformowe rozwiązanie bezpieczeństwa, które z użyciem jednej licencji chroni komputery PC, Mac oraz smartfony i tablety z systemem Android. Ochronę można przenosić dowolnie między urządzeniami. Więcej informacji o produkcie znajduje się na stronie http://www.kaspersky.pl/kisInformację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła. Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie www.kaspersky.pl/news.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »