Technologie » Komputery

Kaspersky Lab jest przygotowany do ochrony systemu Windows 7

Kaspersky Lab jest przygotowany do ochrony systemu Windows 7
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych informuje, że oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus for Windows 7 zapewnia kompletną ochronę użytkownikom Windows 7 Beta przed cyberzagrożeniami.

Na początku stycznia 2009 roku, wraz z wprowadzeniem przez firmę Microsoft wersji beta systemu operacyjnego Windows 7, Kaspersky Lab opublikował techniczny prototyp oprogramowania antywirusowego, zapewniający większą skuteczność i kompletną ochronę antywirusową. W przeprowadzonych niedawno testach beta Kaspersky Lab otrzymał pozytywne opinie dotyczące szybkości, niezawodności i stabilności ochrony dla systemu Windows 7. Zestaw produktów bezpieczeństwa firmy Kaspersky Lab będzie dostępny dla użytkowników systemu Windows 7 zaraz po wprowadzeniu do sprzedaży tego nowego systemu operacyjnego. W ramach współpracy z firmą Microsoft Kaspersky Lab jest zobowiązany do zapewniania użytkownikom systemu Windows 7, nowej generacji najpopularniejszego na świecie systemu operacyjnego dla komputerów PC, najlepszej ochrony przed cyberprzestępczością.     

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

"Dzięki współpracy z firmą Microsoft mamy pewność, że będziemy mogli zapewnić użytkownikom systemu Windows 7 ochronę, która jest łatwa w zarządzaniu i pomaga chronić ich cenne dane, nie spowolniając ich pracy" - powiedział Aleksjej Kalgin, dyrektor marketingu produktu z działu produktów korporacyjnych w Kaspersky Lab. "W ciągu dwóch i pół miesiąca nasz prototyp techniczny został zainstalowany przez ponad 300 000 osób. Dzięki współpracy z firmą Microsoft otrzymaliśmy wyjątkowo wiele pozytywnych opinii od naszych testerów, które pozwolą nam zapewnić całkowitą kompatybilność naszych produktów z systemem Windows 7 po ostatecznym wprowadzeniu go do sprzedaży".

"Cieszymy się, że możemy pracować z firmą Kaspersky Lab, która rozwija i testuje swój zestaw produktów dla systemu Windows 7" - powiedział Michael Angiulo, dyrektor odpowiedzialny za planowanie systemu Windows i ekosystem komputerów PC z firmy Microsoft Corp. "Naszym wspólnym celem jest oferowanie klientom większej wydajności, możliwości zarządzania oraz mobilności w celu zapewnienia bezpiecznego i niezawodnego dostępu do danych".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »