Technologie » Komputery

Kaspersky Lab jest przygotowany do ochrony systemu Windows 7

Kaspersky Lab jest przygotowany do ochrony systemu Windows 7
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych informuje, że oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus for Windows 7 zapewnia kompletną ochronę użytkownikom Windows 7 Beta przed cyberzagrożeniami.

Na początku stycznia 2009 roku, wraz z wprowadzeniem przez firmę Microsoft wersji beta systemu operacyjnego Windows 7, Kaspersky Lab opublikował techniczny prototyp oprogramowania antywirusowego, zapewniający większą skuteczność i kompletną ochronę antywirusową. W przeprowadzonych niedawno testach beta Kaspersky Lab otrzymał pozytywne opinie dotyczące szybkości, niezawodności i stabilności ochrony dla systemu Windows 7. Zestaw produktów bezpieczeństwa firmy Kaspersky Lab będzie dostępny dla użytkowników systemu Windows 7 zaraz po wprowadzeniu do sprzedaży tego nowego systemu operacyjnego. W ramach współpracy z firmą Microsoft Kaspersky Lab jest zobowiązany do zapewniania użytkownikom systemu Windows 7, nowej generacji najpopularniejszego na świecie systemu operacyjnego dla komputerów PC, najlepszej ochrony przed cyberprzestępczością.     

"Dzięki współpracy z firmą Microsoft mamy pewność, że będziemy mogli zapewnić użytkownikom systemu Windows 7 ochronę, która jest łatwa w zarządzaniu i pomaga chronić ich cenne dane, nie spowolniając ich pracy" - powiedział Aleksjej Kalgin, dyrektor marketingu produktu z działu produktów korporacyjnych w Kaspersky Lab. "W ciągu dwóch i pół miesiąca nasz prototyp techniczny został zainstalowany przez ponad 300 000 osób. Dzięki współpracy z firmą Microsoft otrzymaliśmy wyjątkowo wiele pozytywnych opinii od naszych testerów, które pozwolą nam zapewnić całkowitą kompatybilność naszych produktów z systemem Windows 7 po ostatecznym wprowadzeniu go do sprzedaży".

"Cieszymy się, że możemy pracować z firmą Kaspersky Lab, która rozwija i testuje swój zestaw produktów dla systemu Windows 7" - powiedział Michael Angiulo, dyrektor odpowiedzialny za planowanie systemu Windows i ekosystem komputerów PC z firmy Microsoft Corp. "Naszym wspólnym celem jest oferowanie klientom większej wydajności, możliwości zarządzania oraz mobilności w celu zapewnienia bezpiecznego i niezawodnego dostępu do danych".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »